تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۲ آذر ساعت ۲۲:۶ بازدید: 663      نظرات: 0      کد مطلب: 22321

مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی مهاباد برگزار شدبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی ها‌ژه، امروز ٢٢ آذر، مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی مهاباد با حضور مسئولین شهرستانی، استانی و دانشجویان برگزار شد.


دکتر مهدی فتاحی، معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان به هاژه گفت: یکی از اهداف مدیران استانی، تقویت زیربناهای فرهنگی، اجتماعی، علمی و ... دانشکده علوم پزشکی مهاباد می‌باشد. تامین اماکن ورزشی، یکی دیگر از برنامەهای دانشگاه ارومیه برای توسعه این دانشکده است.


وی افزود: یکی از مطالبات دانشجویان، ساماندهی امورات خوابگاهی، سلف سرویس و امکانات رفاهی دانشگاه است که دانشگاه در نظر دارد به آن ورود کرده و موضوع را حل و فصل نماید.


فتاحی، در مورد تامین خوابگاه برای دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مهاباد اظهار داشت: از بهمن‌ماه امسال، مقرر شده که دانشجویان این دانشکده از امکانات خوابگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد مهاباد، در بخش دانشجویان پسر، بهره گیرند.


دکتر امید صاد‌ق‌امیری، رییس دانشکده علوم پزشکی مهاباد در باره مراسم روز دانشجو به هاژه گفت: بە مناسبت روز دانشجو، همچنین تبریک به دانشجویان جدیدا‌لورود رشتە کارشناسی پرستاری سال ١۴٠٢، مراسمی در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده علوم پزشکی برگزار گردید.


صادق‌امیری افزود: یکی از اهداف دیگر برگزاری این مراسم، تشویق و جلیل از دانشجویان پرتلاش و موفق این دانشکده است تا در مسیر تولید علم گام بردارند.


در جریان این مراسم، برخی از دانشجویان به اجرای نمایش و سخنرانی پرداختند.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد