تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۳:۳۶ بازدید: 5271      نظرات: 2      کد مطلب: 3214

پدری در ارومیه پسرش را به قتل رساند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: یک پسر توسط پدرش در روستای 'بند' شهرستان ارومیه به وسیله اسلحه شکاری به قتل رسید.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، سرهنگ سامان غنی زاده روز پنجشنبه افزود: روز گذشته بر اثر اختلاف خانوادگی، این پدر با اسلحه شکاری غیرمجاز پسرش را مورد هدف قرار داد و فرزند زخمی به بیمارستان منتقل شد.
وی با اشاره به فوت پسر به علت شدت جراحت در بیمارستان، ادامه داد: قاتل پس از مجروح کردن پسرش متواری شده بود اما ماموران پلیس آگاهی در کمتر از 24 ساعت و با انجام اقدامات اطلاعاتی نامحسوس مخفیگاه متهم را شناسایی کردند.
سرهنگ غنی زاده افزود: ماموران در یک عملیات غافلگیرانه قاتل را در شهر ارومیه دستگیر کردند و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
1
پاسخ به این اظهارنظر

ا ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
اشد مجازات و در پایان اعدام
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

بی نام از اقلیم کردستان ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
ضمن سلام و خسته نباشيد متاسفانه نمی دانستم چطوری با شما تماس بگیرم ولی مطلبی هست که باید شما عزیزان را در جریان بگذارم من چند سالی است که در اربیل زندگی میکنم حکومت اقلیم سال به سال هزینه اقامه یعنی حق سکونت در اقلیم کردستان را که مدت هر اقامه یکسال است اضافه میکند که امسال جدیدا مبلغ اقامه از 185000 دینار به 385000 دینار رسیده است که این هزینه برای اشخاصی که با خانواده هستند دو برابر می شود چون باید دو کارت بگیرند واین هزینه بسیار زیادی میباشد و کسانی که توانایی پرداخت این هزینه را نداشته باشند باید به ایران بازگردند لطفاً شما پیگیری کنید متشکرم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد