تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ آبان ساعت ۱۶:۵۷ بازدید: 929      نظرات: 0      کد مطلب: 22087

توقیف 75 خودروی متخلف در مهاباد


به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و توقیف 75 دستگاه خودروی متخلف در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ "یوسف اشرفی" فرمانده انتظامی در اینباره اظهار کرد:  در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور با اولویت برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و پا کسازی نقاط آلوده و جرم خیز طی یک هفته گذشته در این شهرستان به اجرا درآمد.

وی افزود: علاوه بر پاک سازی نقاط آلوده توقیف 75 دستگاه خودروی سواری، 12 دستگاه موتور سیکلت، دستگیری 7 نفر سارق سابقه دار و 5 نفر خرده فروش مواد مخدر و جمع آوری 22 نفر معتاد متجاهر و کشف 425 هزار دینار جعلی از نتایج و دستاوردهای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در این شهرستان بوده است.

سرهنگ اشرفی ضمن تشکر از همکاری مردم و مشارکت احاد شهروندان برای ارتقاء امنیت اجتماعی  در سطح شهرستان بر استمرار طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی نیز تاکید کرد.

فرمانده انتظامی مهاباد در ادامه از توقیف یک دستگاه خودروی وانت سایپا بهمراه 5 تن کود شیمیایی قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروهای مورد نظر تعداد 100 کیسه کود شیمیایی به وزن تقریبی 5 هزار کیلوگرم فاقد مجوز حمل و توزیع کشف شد که در این راستا راننده خودرو پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردید.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد