تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۹ آبان ساعت ۱۹:۳۵ بازدید: 883      نظرات: 0      کد مطلب: 22080

اطلاعیه پلیس مهاباد در خصوص برخورد قاطع با کورس‌های شبانه


به گزارش هاژه، نیروی انتظامی مهاباد با صدور اطلاعیەای از برخودر قاطع با کورس‌های شبانه در سطح شهر خبر داد. در این اطلاعیه آمدە است:

ضمن تقدیر و تشکر از حسن احساس مسئولیت رسانه های اجتماعی شهرستان و برابر خواسته شهروندان، این انتظامی به  کسانی که در محلات مختلف شهر اقدام به مسابقات کورس سواری و بازی با جان خود و شهروندان می نمایند اخطار داده می‌شود که "خط قرمز پلیس برخورد قاطع با هنجار شکنان و مخلان نظم و حفظ امنیت و آرامش شهروندان است" .

این انتظامی که در طول چند وقت اخیر بارها با این هنجارشکنان برخورد نموده و  به منظور جلوگیری از هرگونه اتفاق ناگوار با هماهنگی دادستانی محترم، با تمام توان یگان های انتظامی در محل حاضر و اقدام به برخورد با هنجارشکنان خواهند نمود و برابر قانون، متخلفین پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و خودروی آنان تا 6 ماه در پارکینگ متوقف خواهد شد.

از طریق رسانه‌های جمعی به  این عزیزان اخطار داده می‌شود از هرگونه اقدامی که منجر به سلب آسایش شهروندان می شود به جد خوداری نمایند و از والدین محترم خواهشمندیم مراقب اعمال و رفتار هیجانی نوجوانان و جوانان خود باشند تا خدای ناخواسته دچار حوادث تلخ و ناگوار نشوند.

معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان مهابادبرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد