تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۱۷:۵۱ بازدید: 600      نظرات: 0      کد مطلب: 3195

چهارمین کارگروه سلامت در شهرستان مهاباد تشکیل جلسه داد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 26 بهمن ماه، کارگروه سلامت و امنیت غذایی با حضور معاون استاندار و فرماندار مهاباد در سالن اجلاس فرمانداری مهاباد تشکیل جلسه داد.
کتانی در چهارمین جلسه کارگروه سلامت شهرستان مهاباد، ضمن مطلوب ارزیابی کردن تلاشها و فعالیت های انجام شده توسط کارگروه تخصصی سلامت شهرستان اظهار کرد: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برای مسافران نوروزی تا چند روز آینده تشکیل خواهد شد و اساس کار در کارگروه تخصصی سلامت در حوزه بهداشت صرفا آموزش می باشد.
کتانی ضمن تقدیر از عملکرد و پروژه های افتتاح شده در دهه مبارک فجر سالجاری  اظهار کرد: در خصوص احداث بیمارستان دوم با پیگیری های انجام گرفته توسط نماینده، فرمانداری و رئیس دانشگاه علوم پزشکی در بودجه سال 96 اعتبارات لازم برای احداث این مرکز که از جمله اقدام های ضروری برای حوزه درمان شهرستان می باشد جذب شده و در ضلع شمالی شهرستان احداث خواهد شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد در این جلسه گفت: یکی از شاخص ترین فعالیتهای واحد بهداشت محیط طرح بسیج سلامت نوروزی می باشد که از اول اسفندماه آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد یافت. در سالجاری با ساماندهی بیش از 20 نفر از بازرسین بهداشت محیط در قالب حداقل 10 گروه بازرسی و اجرای گشت بازرسی های مشترک با سایر ادارات پیش بینی شده امسال نیز همچون سالهای گذشته بتوانیم این طرح را با فعالیت و توفیقات بیشتری به انجام برسانیم.
دکتر مرزنگ افزود: سال گذشته در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی شهرستان مهاباد و استان آذربایجان غربی رتبه دوم کشوری را کسب کرده است، در این راستا مرکز بهداشت با ارائه آموزش های مختلف بهداشتی به کلیه متصدیان، واحد های صنفی و بازرسی از آرایشگاه های مردان و بانوان، پارک ها و محل های اسکان نوروزی مسافران، مدارس، مساجد پمپ بنزین ها و جایگاه CNG داخل شهر و بین راهی و از کلیه واحدهای صنفی از جمله رستوران ها،غذاخوری ها و ... به صورت ویژه بازدید خواهد نمود.
عکس: دانیال انوریارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد