تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۲۹ مهر ساعت ۱۲:۴۶ بازدید: 433      نظرات: 0      کد مطلب: 22018

افشای تصاویری از سیستم‌عامل جدید HyperOS شیائومی


 

شیائومی در این رابط کاربری جدید ظاهراً گزینه‌های سفارشی‌سازی بسیاری را برای نمایشگر دستگاه، از قفل‌کردن صفحه تا بازکردن آن در کنار ویجت‌های مختلف ساعت، فونت و انواع ویجت‌های دیگر، ارائه می‌دهد.

 

اسکرین‌شات‌هایی از سیستم‌عامل جدید HyperOS از طریق شبکه اجتماعی ویبو چین به اشتراک گذاشته شده است که در ادامه آن‌ها را می‌بینیم.

 

سیستم‌عامل جدید شیائومی HyperOS ظاهراً هم‌زمان با شیائومی ۱۴ معرفی می‌شود. حالا پیش از رونمایی رسمی، اسکرین‌شات‌هایی از رابط کاربری جدید این سیستم‌عامل از طریق شبکه اجتماعی ویبو چین به اشتراک گذاشته شده است.

 

شیائومی در این رابط کاربری جدید ظاهراً گزینه‌های سفارشی‌سازی بسیاری را برای نمایشگر دستگاه، از قفل‌کردن صفحه تا بازکردن آن در کنار ویجت‌های مختلف ساعت، فونت و انواع ویجت‌های دیگر، ارائه می‌دهد.

 

سیستم‌عامل HyperOS شیائومی چه تفاوتی با MIUI خواهد داشت؟

مدتی بود که شایعات از معرفی رابط کاربری یا سیستم‌عامل جدید شیائومی خبر می‌دادند. حتی همین چند روز پیش گفته شد که شیائومی سیستم‌عامل MiOS را جایگزین MIUI می‌کند. درنهایت شایعات به حقیقت پیوستند و شیائومی رسماً از سیستم‌عامل مبتنی بر اندروید جدید خود به نام HyperOS رونمایی کرد تا جایگزینی برای MIUI با قدمت ۱۳ سال باشد.

 

اما اکنون اسکرین‌شات‌هایی از آن به بیرون درز پیدا کرده است. با توجه به تصاویر می‌توان مشاهده کرد که این سیستم‌عامل تفاوت‌هایی با MIUI ۱۴ دارد؛ هرچند برخی آیکون‌ها شبیه به رابط کاربری MIUI ۱۴ هستند. البته درنظر داشته باشید که آنچه در تصاویر فاش‌شده می‌بینید، احتمالاً نسخه‌های بتا و اولیه HyperOS هستند و ممکن است شیائومی در نسخه نهایی، ظاهر آن را تغییر دهد.

 

انتظار می‌رود سری ۱۴ شیائومی با HyperOS در تاریخ ۲۷ اکتبر عرضه شود. درواقع حدوداً کمتر از یک هفته با آن تاریخ فاصله داریم.

 

همان‌طور که گفته شد، سیستم‌عامل جدید شیائومی به‌صورت جهانی عرضه می‌شود و برای اولین‌بار با گوشی‌های سری شیائومی ۱۴ از راه می‌رسد. HyperOS به‌تدریج و درنهایت جایگزین MIUI خواهد شد؛ رابط کاربری محبوبی که ۱۳ سال از حضورش در بازار می‌گذرد.

 

HyperOS برای پاسخگویی به طیف گسترده محصولات شیائومی توسعه پیدا کرده و تنها برای گوشی‌های هوشمند کاربرد ندارد. به گفته شیائومی، این سیستم‌عامل جدید در تمام اکوسیستم این شرکت و محصولاتش در ۲۰۰ دسته‌بندی مختلف ازجمله دستگاه‌های خانگی هوشمند و خودرو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد