تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۲۹ مهر ساعت ۱۲:۴۳ بازدید: 416      نظرات: 0      کد مطلب: 22017

تویوتا لندهاپر، لندکروزر در سایز کوچک به میدان می‌آید


 

تویوتا لندهاپر به عنوان نسخه کوچکتر لندکروزر در راه است. در ادامه با ویژگی‌های شاسی بلند آفرودی Toyota Land Hopper آشنا خواهیم شد.

 

تویوتا لندهاپر به عنوان نسخه کوچکتر لندکروزر در راه است. در ادامه با ویژگی‌های شاسی بلند آفرودی Toyota Land Hopper آشنا خواهیم شد.

 

شرکت ژاپنی تویوتا مدتی قبل تصویری نامشخص از یک شاسی بلند آفرودی جمع‌وجور را منتشر کرد که نشان می‌دهد این خودروساز قصد دارد نسخه کوچک‌تری از لندکروزر سری ۲۵۰ را با نام لندهاپر تولید و روانه بازار کند.

 

در همین راستا اکنون خبر‌ها حاکی از آن است این خودروساز به زودی در نمایشگاه حمل و نقل ژاپن از لندهاپر به عنوان نسخه کوچکتر لندکروزر پرده‌برداری خواهد کرد. در ادامه در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با ویژگی‌های شاسی بلند آفرودی Toyota Land Hopper آشنا خواهیم شد.

 

هرچند شرکت تویوتا طی ماه گذشته نام لندهاپر را را در اداره ثبت اختراعات ژاپن به ثبت رساند، اما احتمال دارد تویوتا نام لندهاپر را فقط برای بازارهایی، چون ژاپن در نظر گرفته باشد و برای سایر بازار‌ها هدف آن را با نام دیگری عرضه کند. طبق گزارش‌ها، لندهاپر در بازار داخلی ژاپن بین ۲۰ تا ۲۵ هزار دلار قیمت خواهد داشت.

 

لندهاپر از لحاظ ابعادی در سطح کرولا کراس قرار خواهد داشت که با چنین ابعاد و قیمتی به احتمال زیاد با سایر شاسی بلند‌های کامپکت آفرودی نظیر فورد برانکو اسپرت به رقابت خواهد پرداخت. همچنین این خودرو با ویژگی‌های آفرودی خود به رقیب سرسختی برای سوزوکی جیمنی تبدیل می‌شود. ضمن اینکه لندهاپر با موتور‌های کرولا کراس و رافور روانه بازار خواهد شد.

 

همچنین خبر‌ها حاکی از آن است احتمالا تویوتا نسخه برقی لندهاپر را نیز در آینده روانه بازار خواهد کرد. هرچند تصویر منتشر شده مبهم بود، اما احتمالا این خودرو به برخی از ویژگی‌های طراحی لندکروزر سری ۲۵۰ مجهز خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از این خودرو باید منتظر معرفی رسمی آن در نمایشگاه حمل و نقل ژاپن بمانیم. ضمن اینکه این خودرو از نیمه دوم سال ۲۰۲۴ روانه بازار خواهد شد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد