تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۲۹ مهر ساعت ۱۲:۳۵ بازدید: 363      نظرات: 0      کد مطلب: 22014

درخشش دختر پینگ‌پنگ باز کرمانشاهی در مسابقات کانتندر امارات


«وانیا یاوری» پینگ‌پنگ‌باز دختر استان کرمانشاه در رقابت‌های کانتندر العین در امارات خوش درخشید و موفق به کسب ۲ مدال نقره و برنز از این رقابت ها شد.

 

رییس هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه اظهار کرد: این ورزشکار شایسته کرمانشاهی در رقابت های آزاد جهانی امارات موفق شد با شایستگی کامل در رده سنی زیر ۱۷ سال مدال نقره را به خود اختصاص دهد.

 

شهنام اردلان افزود: وانیا یاوری در فینال مسابقات زیر ۱۷ سال با شکست مقابل حریف ژاپنی خود نایب قهرمان شد.

 

وی اضافه کرد: یاوری پس از صدرنشینی در گروه خود در مرحله یک هشتم پایانی با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف مصری خود گذشت و به جمع هشت بازیکن برتر راه یافت، سپس در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه سه بر صفر کاتوری از ژاپن را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.

 

اردلان یادآور شد: این پینگ پنگ باز کرمانشاهی در این مسابقات در حالی حریف ژاپنی خود را با نتیجه سه بر صفر شکست داد که وی نفر دوم ژاپن و جزو ۱۰ پینگ پنگ باز برتر جهان است.

 

رییس هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه ادامه داد: وی همچنین در مرحله نیمه نهایی توانست پاوار از هند را مغلو کند و در نهایت در فینال این مسابقات به مصاف هانازاوا از ژاپن رفت و مقابل این حریف قدرتمند سه بر صفر شکست خورد.

 

اردلان افزود: این ورزشکار کرمانشاهی در این مسابقات همچنین در رده سنی زیر ۱۳ سال توانسته بود به مدال برنز دست پیدا کند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد