تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۰:۵۴ بازدید: 1549      نظرات: 2      کد مطلب: 21946
کورس شبانه در ارومیه

سرنشینان خودروی پیکان در آتش سوختند


به گزارش هاژه، دقایقی پایانی شب گذشته، کورس شبانه در ارومیه فاجعه‌ای رقم زد و در آن سرنشینان خودروی پیکان که از اعضای یک خانواده بودند، در آتش سوختند.
شب گذشته در فلکه آبیاری شهر ارومیه کورس شبانه بین 2 خودرو پرشیا و سمند این حادثه را رقم زد و آنگونه که شهروندان روایت کرده‌اند، ناتوانی راننده در کنترل خودرو و سرعت بالا منجر به برخورد خودروی پرشیا به عقب پیکان شده و در نتیجه آن خودروی پیکان دچار انفجار و آتش‌سوزی شده است.
خبرهای اولیه حاکی از کشته شدن چند عضو خانواده بود اما بسرعت تکذیب شد، با گذشت چند ساعت برخی رسانه‌های ارومیه فوت 2 نفر از سرنشینان خودروی پیکان را تایید کرده و اعلام کرده‌اند که 3 سرنشین دیگر خودروی پیکان دچار سوختگی شدید شده‌اند.
بر اساس گزارشات رسانه‌های ارومیه خودروی پرشیا از محل متواری شده و تلاش‌ها برای شناسایی عامل اصلی این حادثه در جریان است.
 
تکمیلی//
دقایقی قبل سومین عضو خانواده و سرنشین خودروی پیکان به علت شدت جراحات وارده و سوختگی شدید جان خود را از دست داد و تعداد قربانیان این حادثه به سه نفر افزایش یافته است. 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کوله وار ۱۴۰۲/۷/۱۲
قوربانت برم بوخبر دادنی که میدی..اول همه دیدند که کورس بوده .بین فلان وفلان.بعد فلانی زده به فلان فلانی.بعد پیکان سوخته یک خوانواده از دست رفته.تازه اخرش اعلام فرموده که دنبال عامل اصلی هستند.!عامل وقتی فرارکرده مطمئن باش که اصله اصله.یاشایدهم رسانه های ارومیه به شما نگفتند طرف کی بوده...والا...اگرنه چطور ممکنه وسط شهر تصادفی بشه وخودرو شناسایی نشده باشه؟ بحث یکی دوتا سه تا دوربین نیست که..
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد فیض اللهی ۱۴۰۲/۷/۱۲
نبود هرگونه تفریح برای جوانان و نبود امکانات ورزشی و بی توجهی دولت به ایجاد چنین جاهایی یکی از دلایل این مصیبت هست .

نظر خود را براي ما ارسال كنيد