تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۴ بهمن ساعت ۱۴:۴۹ بازدید: 507      نظرات: 0      کد مطلب: 3177
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی اعلام کرد:

افزایش 20 درصدی مرگ و میر ناشی از سوختگی در آذربایجان غربی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی گفت: 53 نفر در اثر سوختگی در آذربایجان غربی جان باختند.

رسول روشنی گفت: با بیان اینکه در سال جاری 53 نفر در اثر سوختگی در آذربایجان غربی جان خود را از دست دادند افزود: از این تعداد فوتی در اثر سوختگی  34 زن و 19 نفر مرد هستند.

وی با اشاره به اینکه آمار فوتی های امسال در اثر سوختگی در استان 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است تصریح کرد: سال گذشته 26 زن و 18 نفر مرد در اثر سوختگی فوت شده اند که این نشان از آسیب پذیری بیشتر زنان نسبت به مردان و لزوم توجه بیشتر نسبت به پیشگیری از بروز چنین حوادثی در میان این قشر است.

روشنی با اشاره به تعداد فوتی های ناشی از مسمومیت با گاز منوکسید کربن گفت: در سال جاری 8 نفر براثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن در آذربایجان غربی جان خود را از دست دادند که از این تعداد 6 نفر مرد و 2 نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی با اشاره به تعداد پرونده های قصور پزشکی در آذربایجان غربی گفت: امسال 67 مورد پرونده قصور پزشکی برای رسیدگی به پزشکی قانونی آذربایجان غربی ارجاع شده که نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش وجود داشته است.

منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد