تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۴ بهمن ساعت ۱۲:۴۴ بازدید: 894      نظرات: 1      کد مطلب: 3174

ساخت مدارس کاغذی در مهاباد

انجمن سبز اندیشان مهاباد درصدد اجرای طرح فرارو تحت عنوان مهر سبز است.


مسئول انجمن سبز اندیشان مهاباد پخشان قلندری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طرح فرارو تحت عنوان «مهر سبز» بر آنست تا با همیاری و مشارکت نهادهای دولتی و عموم مردم در گردآوری و تفکیک پسماندهای کاغذی(از قبیل: کاغذ، نشریات بلامصرف، کتاب و دفتر، یادداشت و در کل هر چیزی که جنس آن از کاغذ باشد) در جهت ساماندهی و تجهیز مدارس مناطق محروم مرزی غرب کشور گام بردارد.
همشهریان محترم ، خانوادها و ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی، انجمن سبزاندیشان جوان مهاباد با همکاری شهرداری و شورای محترم شهر درنظر دارد طرح مهر سبز (جمع آوری کتب و کاغذ باطله) را بە منظور حمایت از طبیعت و به نفع مدارس روستایی مناطق محروم و مرزی اجرا نماید، لذا از همشهریان محترم، خانواده ها و ادارات و نهادهای خصوصی و دولتی و بانکها و مدارس دعوت بە همکاری مینماید.
کلیات طرح: 1- جمع آوری انواع کتب درسی و غیر درسی در صورت بلا استفادە بودن.2 - جمع آوری انواع کاغذ باطله 
شیوە اجرا: 
همشهریان محترم میتوانند کتاب و کاغذهای خود را جمع آوری کردە و در دو روز آخر هر ماه آنها را در مکان های مشخص شده  تحویل اعضای انجمن دهند. 2- ادارات و مدارس و بانک ها  میتوانند کلیە کاغذ و کتب خود را هر هفته دم درب ادارە خود با هماهنگی قبلی تحویل ماشین مخصوص طرح مهر سبز شهرداری نمایند.                                               
لازم بە ذکر است کە انجمن هیچ نمایندە و روش دیگری جهت جمع آوری ندارد.            
 اهداف طرح: 1- حفاظت از محیط زیست و ارتقا و بهبود فرهنگ زیست محیطی و انجام کارهای داوطلبانه در سطوح مختلف جامعه2- کمک به عمل پسندیدە و بسیار اقتصادی بازیافت و جلو گیری از تخریب جنگلها و نابودی درختان کە زندگی ما بە وجود  آنان وابستە است3- کمک بە مناطق و روستاهای محروم جهت احداث کتابخانە و تجهیز نمودن مدارس آن ها در حد توان
مناطق تحویل کتب و کاغذ باطل:  
میدان شهرداری
چهارراه آزادی
میدان استقلال
فلکه ملاخلیل
سراه تپەقاضی
پارک شهرک کارمندان
فلکه مادر(زمین بسکتبال)
زمان:
دو روز آخر هر ماه مرحله اول 29 و 30 بهمن ماه
ساعت 10 تا 14 صبح 16 تا 20 عصر
جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید  
09148182086
فراموش نکنیم که هر اقدامی که از طرف ما صورت میگیرد نیازمند حمایت همه جانبه همشهریانمان میباشد. آماده ایم تا دینمان را به زمین ادا کنیمارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کمال مهاجری ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
خییییلی عالیه . واقعا بایدگفت دست مریزادبخصوص اگرهمکاری شهروندان باشه ....

نظر خود را براي ما ارسال كنيد