تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۱۱ شهريور ساعت ۱۵:۴۴ بازدید: 582      نظرات: 0      کد مطلب: 21796

ناداوری در حق بوکسورهای نونهال کرمانشاه


به گزارش هاژه به نقل از ایسنا، سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه به المپیاد استعدادهای برتر بوکس با انتقاد از داوری این رقابت ها، گفت: ناداوری زیادی در حق بوکسورهای نونهال کرمانشاهی در این رقابت ها شد.
اسفندیار محمدی بااشاره به برگزاری چهارمین مرحله المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته بوکس، اظهارکرد: این مسابقات به میزبانی شهرستان رودهن استان تهران برگزار شد که از استان کرمانشاه ۱۰ ورزشکار را به این مسابقات اعزام کردیم.
وی از کسب یک مدال طلا، سه نقره و یک برنز توسط بوکسورهای نونهال کرمانشاهی در این رقابت خبرداد و افزود: در وزن ۶۱ کیلوگرم کیان صادقی مدال طلا، در وزن ۳۵ کیلوگرم ارشیا رادان پور، وزن ۳۷ کیلوگرم رضا شاهرخی و در وزن ۶۷ کیلوگرم ابوالفضل دارابی مدال نقره و در وزن ۵۸ کیلوگرم شایان شیخی مدال برنز این رقابت ها را برای کرمانشاه کسب کردند.
سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه به این رقابت ها تصریح کرد: با توجه به اینکه مدال طلا امتیاز زیادی دارد، اگر تنها یک مدال طلای دیگر می گرفتیم قطعا روی سکو بودیم، اما متاسفانه ناداوری ها باعث شد تا از رفتن روی سکو باز بمانیم.
وی به نحوه داوری در این دوره از رقابت ها انتقاد کرد و گفت: هرچند در اکثر اوزان شاهد ناداوری هایی در حق بوکسورهای نونهال کرمانشاه بودیم، اما در فینال وزن ۳۷ کیلوگرم این حق خوری کاملا مشهود بود تا جایی که نتیجه بازی را با ناداوری به یکباره عوض کردند و باعث شد تا رضا شاهرخی از کسب مدال طلا بازبماند.  
محمدی ادامه داد: با وجود اینکه تعدادی از کارشناسان حاضر در این رقابت ها به این ناداوری اذعان داشتند، اما هرچه به مسئولین مسابقات اعتراض کردیم، فایده ای نداشت.
وی گفت: با این حال از عملکرد بوکسورهای نونهال کرمانشاهی در این رقابت ها راضی هستیم و می توانیم امیدوار باشیم پس از یکی دو دهه شاهد ظهور ستاره های دیگری در آینده بوکس کرمانشاه باشیم که جایگزین قهرمانانی همچون علی مظاهری، هومن گل آرا، همایون امیری، بیژن باتمانی، رضا مهدی پور و... شوند.
این پیشکسوت بوکس کرمانشاه یادآور شد: طی سالجاری در هیات استان تیم هایی را در رده های سنی مختلف تشکیل دادیم و برای هرکدام یک مربی معرفی کردیم تا با این اقدامات سطح رشد بوکس استان را ارتقاء دهیم و به روزهای افتخارآفرین گذشته خود بازگردد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد