تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۶:۳۲ بازدید: 616      نظرات: 0      کد مطلب: 21687

کپی پورشه در راه ایران!+عکس


 

این خودرو از جدیدترین زبان طراحی Dragon Face سری Dynasty استفاده می‌کند. نمای جلویی، همان طراحی تند و تیز و باریک چراغ‌های جلو را دارد. در قسمت پایینی سپر، طراحی رادیکالی ورودی هوا جلب توجه و جذابیت دارد.

 

BYD به طور رسمی، تصاویری از سانگ L، کراس‌اور آینده خود منتشر کرد. نسخه تولیدی خودروی جدید، به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چنگدو، که در پایان ماه اوت در چین تاسیس می‌شود، رونمایی خواهد شد. فیمت بالای ۲۰ هزار دلار این ماشین مدرن باعث می‌شود تا اجازه وارداتبه ایران نداشته باشد.

 

به گزارش خبرآنلاین، سانگ L به عنوان یک SUV سایز متوسط شناخته و بر اساس پلتفرم الکترونیکی BYD ۳.۰، ساخته شده است. این خودرو در مقایسه با تسلا مدل Y، حدودا ۹۰ میلی‌متر طولانی‌تر، ۲۹ میلی‌متر عریض‌تر، ۶۴ میلی‌متر کوتاه‌تر و ۴۰ میلی‌متر در فاصله بین دو محور طولانی‌تر است.

 

به گفته این خودروساز، این خودرو از جدیدترین زبان طراحی Dragon Face سری Dynasty استفاده می‌کند. نمای جلویی، همان طراحی تند و تیز و باریک چراغ‌های جلو را دارد. در قسمت پایینی سپر، طراحی رادیکالی ورودی هوا جلب توجه و جذابیت دارد.

 

در قسمت پشتی، چراغ متصل سانگ L، شباهت بسیاری به محصولات پورشه دارد. عناصری مثل اسپویلر بالایی و همچنین خروجی هوای کناری، اسپرت بودن خودرو را بیشتر نشان می‌دهند. شکل و فرم بدنه، مانند یک کراس‌اور کوپه به نظر می‌رسد.

 

طراحی خمیده و همچنین خطوط شکسته، به خوبی در نمای جانبی خودرو با هم تلفیق شده‌اند. آینه‌های جانبی دیجیتال در مدل مفهومی، به آینه‌های معمولی تغییر یافته‌اند. رینگ‌های ستاره‌ای، به زیبایی این قسمت افزوده‌اند.

 

باتری سانگ L از فناوری CTB بهره می‌برد و مجهز به سیستم Cloud Chariot BYD برای کنترل بدنه و سیستم چهار چرخ محرک الکتریکی هوشمند است.

 

انتظار می‌رود Song L در سه ماهه چهارم امسال عرضه شود و قیمت آن ممکن است از حدود ۲۷۶۰۰ دلار شروع شود. تسلا مدل Y، از رقبای این خودرو محسوب می‌شود. در حال حاضر، جزئیات فضای داخلی و پیشرانه هنوز اعلام نشده است.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد