تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۲۱:۱۰ بازدید: 747      نظرات: 1      کد مطلب: 3154

سقوط خودرو سواری به رودخانه در سروآباد چهار کشته برجای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد گفت: در اثر واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری پیکان و سقوط آن به رودخانه در مسیر سنندج به سروآباد چهار نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر دیگر زخمی شدند.

ایوب غلامی روز پنجشنبه افزود: یک دستگاه خودروی سواری پیکان با 6 نفر سرنشین که اعضای 2 خانواده بودند، ساعت 15 و 30 دقیقه عصر امروز در مسیر سنندج به سروآباد در نزدیکی روستای 'برقرو' از توابع بخش 'کلاترزان' شهرستان سنندج واژگون شده و به داخل رودخانه سقوط کرد.
وی ادامه داد: پس از اینکه اهالی روستای 'برقرو' این حادثه را مشاهده می کنند با مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سروآباد تماس می گیرند و بلافاصله 2 اکیپ به محل حادثه اعزام می شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد اضافه کرد: نیروهای فوریت پزشکی به همراه تیم های امدادی و کمک مردم روستای برقرو موفق به بیرون کشیدن خودروی سواری از داخل رودخانه شدند.
وی افزود: متاسفانه چهار نفر از سرنشینان این خودرو که شامل 2 زن 25 ساله، یک کودک 5 ساله و یک مرد 31 ساله می شود بر اثر شدت جراحات و خفگی در زیر آب جان خود را از دست دادند و 2 سرنشین دیگر، یک دختر سه ساله و یک جوان 20 ساله جان سالم به در برده و توسط فوریت های پزشکی نجات پیدا کردند.
او با اشاره به اینکه به احتمال قوی این 2 نفر از داخل خودرو به بیرون پرتاب شده بودند، گفت: کشته شدگان به سردخانه بیمارستان شهید چمران سروآباد منتقل و زخمی شدگان نیز به اورژانس انتقال و تحت مداوا قرار گرفتند که وضعیت کنونی آنها مطلوب گزارش شده است.

مسیر سنندج به سروآباد در نزدیکی روستای برقرو از بالای یک رودخانه که شاخه ای از رودخانه سیروان است، می گذرد و به دلیل پیچ های زیاد و تند احتمال سقوط به رودخانه وجود دارد.

 منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مانی ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
لطغا از صانحه عکس بگیرید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد