تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۷ مرداد ساعت ۱۸:۲ بازدید: 4155      نظرات: 0      کد مطلب: 21602
حادثه غم‌انگیز در رودخانه زاب

جزئیات غرق شدن اعضای یک خانواده


به گزارش هاژه، ساعاتی قبل سه عضو یک خانواده در آب‌های رودخانه زاب غرق شدند.
 
ساعاتی قبل در حوالی قوڵ ماشان در رودخانه زاب، یک کودک به داخل آب سقوط می‌کنند و بلافاصله چند عضو یک خانواده بدون داشتن آشنایی با فنون شنا، برای نجات کودک خود را به آب می‌زنند.
در این حادثه افراد غرق شده، بدلیل جریان خروشان آب و عدم آشنایی با فنون شنا، غرق شدند و تلاش‌های مردمی برای نجات و یافتن افراد غرق شده به نتیجه نرسید، در نهایت تیم‌های غواصی و اکیپی از آتش نشانی میرآباد به محل حادثه اعزام شدند.
 مسئول آتش‌نشانی میراوا در این خصوص گفت: ساعتی پیش ۴ نفر از اعضای یک خانواده در رودخانه زاب قوڵی‌ماشان غرق شدند و احیای دو نفر موفقیت آمیز بود.
لقمان حدادی در گفتگو با هاژه اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۶ عصر امروز درپی تماس شهروندان از غرق شدن چهار عضو یک خانواده در رودخانه زاب خبردار شدیم که بلافاصله اکیپ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام کردیم.
وی افزود: به دنبال سقوط یک کودک در رودخانه سه نفر از اعضای خانواده وی خود را برای نجات کودک به آب زدند و عدم آشنایی کافی با فنون شنا منجر به غرق شدن هر چهار عضو این خانواده شد.
وی ادامه داد: دو عضو این خانواده با ماساژ قلبی احیا موفقیت آمیزی داشتند ولی دو خانم ۱۵ و ۲۰ ساله متاسفانه جان خود را از دست دادند.
 
دو عضو احیا شده توسط آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان پیرانشهر منتقل شدند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد