تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۴ مرداد ساعت ۱۳:۴۷ بازدید: 4477      نظرات: 0      کد مطلب: 21582
تصادف مرگبار در جاده برهان

پراید و قتلگاه برهان سه عضو خانواده را به کام مرگ کشاند


به گزارش هاژه، تصادف بین دو خودروی سواری در جاده مهاباد - بوکان(برهان) ۳ کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

کمال آهمند مسوول فوریت‌های پزشکی شهرستان مهاباد در گفتگو با هاژه گفت: دقایقی قبل تصادف بین ۲ خودروی سواری پژو پارس و پراید در محور مهاباد -بوکان(برهان) حوالی روستای قره‌بلاغ گزارش و ۳ آمبولانس به محل اعزام شد.

وی افزود: در نتیجه این تصادف ۳ سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند و یکی از زخمی‌ها که کودک این خانواده است با آمبولانس به بیمارستان مهاباد منتقل شده است.

آهمند وضعیت کودک این خانواده را بسیار وخیم اعلام کرد و گفت: علت حادثه باید توسط کارشناسان پلیس راهور مورد بررسی قرار گیرد.
تنها در یک ماه گذشته ۶۲ نفر در آذربایجان غربی بر اثر سوانح جاده‌ای جان خود را از دست داده‌اند که بخش عمده‌ای از آن مربوط به جاده‌های جنوب استان و به‌ویژه جاده برهان است.
سال‌هاست وضعیت  جاده برهان با واژه قتلگاه توصیف می‌شود و این درحالیست که برنامه‌ای برای استانداردسازی این محور در دستور کار قرار ندارد.
شهروندان مهاباد و بوکان از این جاده به عنوان مسیر اصلی استفاده می‌کنند اما این محور به عنوان راه فرعی روستایی محسوب می‌شود و پیگیری‌های هاژه در چند سال گذشته حاکی از آن است، نه در سطح استانی و کشوری، مطالعات این محور برای تبدیل به راه اصلی و استاندارد در دستور کار قرار ندارد. برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد