تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۲۰ تير ساعت ۱۷:۳۴ بازدید: 273      نظرات: 0      کد مطلب: 21512

اجساد کودک هفت و مرد ۷۰ ساله‌ای در کرمانشاه کشف شد


به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف اجساد کودک هفت و مرد ۷۰ ساله غرق شده در این شهرستان خبر داد و گفت: اجساد این افراد به پزشکی قانونی تحویل داده شد.
 
سرهنگ «علیرضا دلیری» روز سه‌شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگاران افزود: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن کودکی هفت ساله در یکی از استخرهای شهر کرمانشاه، تیمی از ماموران در محل حاضر شدند.
وی ادامه داد: پس از حضور پلیس در محل، شخصی به ماموران مراجعه و عنوان کرد پسر هفت ساله اش در استخر حین شنا کردن در قسمت جکوزی به دلایل نامعلومی غرق و خفه شده است.
سرهنگ دلیری تصریح کرد: طبق اظهارات این شخص، پیکر کودک هفت ساله از استخر بیرون آورده شده و توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل می شود اما بر اثر خفگی در مسیر متاسفانه جان خود را از دست می دهد.
رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حادثه دیگر نیز شخصی به ماموران پاسگاه سراب نیلوفر مراجعه و عنوان کرد پدرش برای شنا به مجتمع تفریحی این منطقه (سراب نیلوفر) مراجعه کرده و پس از گذشت ساعت ها هنوز بازنگشته است.
وی ادامه داد: در ادامه بررسی ها مشخص شد شخص مفقودی در داخل آب سراب غرق شده و جان خود را از دست داده است.
سرهنگ دلیری در پایان با ابراز تاسف از این حوادث تلخ، یادآوری کرد: اجساد کودک هفت ساله و پیرمرد ۷۰ ساله جهت تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی ارجاع شد./ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد