تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۲۱:۱۸ بازدید: 595      نظرات: 0      کد مطلب: 3136
بخشدار خلیفان در گفتگو با هاژه

افتتاح بیش از 50 طرح با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان در روستاهای بخش خلیفان مهاباد


به گزاش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 20 بهمن ماه، بخشدار بخش خلیفان از افتتاح 50 طرح با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان به مناسبت ایام مبارک دهه فجر خبر داد.

علی بیژن فر در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طرحهایی که به مناسبت ایام دهه فجر افتتاح شده شامل طرحهای عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و کشاورزی هستند.

وی با اشاره به پیگیری های نماینده مردم مهاباد در تامین قیر رایگان برای آسفالت معابر و روستاهای بخش خلیفان اظهار گفت: آسفالت معابر روستایی کیتکه و کاولان و جاده قلاجوغه در بخش خلیفان با اعتباری بالغ بر 320 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است . همچنین اصلاح راه روستایی اوزندره به گرده بردان نیز با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است که به علت برودت هوا و بارش سنگین اگرچه به زیر ترافیک رفته ولی افتتاح نگردیده است.

بخشدار خلیفان افزود: آسفالت راه روستایی گرده بردان از نوع چند لایه و با کیفیت بوده و در حال حاضر آسفالت روستای میرسه نیز در دست احداث است که تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی ضمن اشاره به تلاشهای مسئولان در بخش بهداشت و سلامت از افتتاح و بهره برداری مرکز جامع سلامت خلیفان به نیابت از خانه بهداشت سرتان با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد تومان خبر داد.

بیژن فر در ادامه به اجرای طرح های آبیاری مدرن و کشاورزی اشاره کرد و گفت: امسال 37 طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی در پایان در خصوص طرح های توسعه شبکه مخابراتی و مقاوم سازی منازل روستایی گفت: به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، شبکه اینترنت پرسرعت روستای کیتکه افتتاح گردیده است، همچنین در حال حاضر با اجرای طرح های هادی روستایی مقاوم سازی منازل روستایی در روستای کاولان و کیتکه انجام گرفته است.

 
عکس: حسین خالندی

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد