تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۲۰:۱۹ بازدید: 477      نظرات: 0      کد مطلب: 3125

افتتاح طرح هادی و آسفالت معابر روستای کیتکه به نیابت از روستاهای بخش خلیفان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 20 بهمن ماه طرح هادی روستای کیتکه و معابر روستایی به نیابت از پروژه های عمرانی در بخش خلیفان افتتاح و به بهره برداری رسید.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهاباد در آئین افتتاح طرح هادی روستای کیتکه و بهره برداری از آسفالت معابر و منازل مقاوم سازی شده این روستا که به نیابت از پروژه های بخش خلیفان صورت گرفته بود، از افتتاح طرح های عمرانی در بخش خلیفان به ارزش 2 میلیارد و 141 میلیون تومان خبر داد.

مهندس سلامت در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: پروژه اجرای طرح هادی روستای دارلک در بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر 306 میلیون تومان و روستای کیتکهدر بخش خلیفان با اعتبار 275 میلیون تومان شامل آسفالت، جدول گذاری، سنگ فرش، ساماندهی فضای سبز و... به مناسبت ایام مبارک دهه فجر افتتاح گردیده است.

وی افزود: میزان اعتبار امسال در بخش مقاوم سازی مسکن روستائی 110 واحد مسکن روستائی در بخش مرکزی و خلیفان بالغ بر 1میلیارد و 560 میلیون تومان بوده است و مجموع اعتباراتی که امروز به مناسبت نهمین روز از ایام مبارک دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید در مجموع 2 میلیارد و یکصدو چهل و یک میلیون تومان بوده است.

عکس: حسین خالندی
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد