تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۶:۱۲ بازدید: 993      نظرات: 0      کد مطلب: 3122
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی کشور در گفتگو با هاژه

آخرین وضعیت مسکن مهر تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 20 بهمن ماه، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح 364 واحد مسکن مهر به شهرستان مهاباد سفر کرد.

 

مهرآبادی در گفتگو با خبرنگار هاژه در ارتباط با آخرین وضعیت مسکن های مهر گفت: در سطح کشور از مجمع 2215 هزار واحد که قرارداد با بانک های عامل منعقد شده، تا به امروز 1930 هزار واحد کار ساخت آن به اتمام رسیده است و تعداد1800 هزار واحد افتتاح شده و تا پایان دهه فجر نیز بیش از 80 هزار واحد دیگر افتتاح خواهد شد.

 قائم مقام وزیر راه و شهرسازی افزود: در این دولت 850 هزار واحد تحویل متقاضیان داده شده  و 820 هزار واحد کار فروش اقساطی آن به اتمام رسیده است و 63 درصد کل واحدهایی که از ابتدای طرح مسکن مهر فروش اقساطی شده و اسناد بیش از 54 درصد از پروژه ها اخذ و به نام متقاضیان انتقال داده شده است.

 وی ادامه داد: با توجه به تأکید ریاست محترم جمهور همه پروژه های مسکن مهر به جزء آن هایی که دارای معارض هستند با همکاری تنگاتنگ همه دستگاه های ذیربط به اتمام رسیده و تحویل مردم داده می شوند.

مهرآبادی در پاسخ به سوال خبرنگار هاژه درباره برنامه دولت برای برطرف کردن مشکلات مسکن مهر در استان آذربایجان غربی و شهرستان مهاباد گفت: وظیفه ما رفع مشکلات است، برخی از مشکلات ایجاد شده به ما برمی گردد که باید رفع شوند و بعضی مشکلات دیگر مانند تأمین آب، برق، گاز، فاضلاب و تأمین خدمات روبنایی مثل مدرسه، کلانتری، درمانگاه، فضای بهداشتی و... به دستگاه های دیگر ارتباط دارند که باید برطرف شوند، تا این پروژه ها آماده بهره برداری شوند.

عکس: جواد خالندپور ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد