تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۵:۴۷ بازدید: 967      نظرات: 1      کد مطلب: 3121
با حضور قائم مقام وزیر

افتتاح 2 سایت از پروژه های مسکن مهر مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 20 بهمن ماه، با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی تعداد 2 سایت از پروژه های مسکن مهر مهاباد به عنوان نمونه استانی افتتاح شدند.

 

به منظور افتتاح این دو پروژه مهندس مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، مهندس نصر مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و هیئت های همراه به مهاباد سفر کرده در فلکه شهید خلبان، سرلشکر حیدری مورد استقبال مسئولان شهرستان مهاباد قرار گرفتند و به مقام والای این شهید ادای احترام کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در گفتگو با خبرنگار هاژه در ارتباط با افتتاحیه این دو سایت پروژه در مهاباد و آخرین وضعیت مسکن مهر در استان گفت: حدود 52 هزار واحد مسکن مهر در کل استان وجود دارد که تاکنون و با این افتتاح 42 هزار واحد به اتمام رسیده است و حدود 2 هزار واحد دیگر تا پایان امسال افتتاح خواهد شد.

مهندس نصر ادامه داد: 6 هزار واحد باقی مانده نیز اگر زیرساخت های آن به اتمام رسد، تا پایان دولت تحویل خواهیم داد و امیدواریم بتوانیم در 6 ماه اول سال آینده مابقی پروژه های سطح استان (در3 شهر ارومیه، سردشت و مهاباد) را به اتمام رسانده و تحویل متقاضیان دهیم.  

وی اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی مشکلات موجود در حوزه های ساخت و تعاونی های مسکن مهر را حل نماییم.

رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد نیز اظهار کرد: به طور کل 5214 واحد مسکن مهر در شهرستان مهاباد در حال ساخت است که 3308 واحد جزو پروژه های قدیم که در سال های 89 و 90 به تعاونی ها واگذار شده و 1906 واحد نیز به دولت جدید مربوط است.

مهندس کریمی گفت: در 3308 واحد پروژه های قدیم پیشرفت 87 درصدی داشته ایم و در 1906 واحد جدید شاهد پیشرفت 20 درصدی بوده ایم. زمین کل اختصاص داده شده به مسکن های مهر در سطح شهرستان 36 هکتار داخل محدوده با کاربری مسکونی بوده است و مساحت اعیانی کل تعاونی ها 800 هزار مترمربع است.

وی افزود: مبلغ کل تسهیلات پرداختی به مسکن مهر در مهاباد 1031 میلیارد ریال بوده که در سال های گذشته 874 واحد از مساکن مهر افتتاح شده و خوشبختانه امسال در دهه فجر 362 واحد در قالب 6 تعاونی با اعتبار و هزینه 279 میلیارد ریال به افتتاح و بهره برداری رسیده اند.

رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد خاطر نشان کرد: امروز دو سایت پروژه؛ تعاونی کیوان مرغ مهاباد با 56 واحد و در 2 بلوک، با مساحت 75500 متر مربع زیربنا با هزینه 4.5 میلیارد تومان و سایت تعاون مسکن مهر شماره 2 با 96 واحد در 4 طبقه با زیربنای 10841 متر مربع واعتبار 7.2 میلیاردی ریالی افتتاح شدند.

عکس: جواد خالندپور 


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۱/۲۰
بزرگترین ظلم در مسکن مهر به مردم مهاباد شد در بیشتر شهرها با اورده 15 میلیون صاحب خانه شدن الان من شخصا 35 میلیون دادم میگن باید 10 میلیون دیگه بیاری برید تحقیق کنید هیات مدیره ها به چه ثروتهای رسیدن اگر منبع ندارید من خودم دو تا از اونها رو با مدرک به شما معرفی میکنم که با موتور سیکلت میومدن الان شاسی بلند سوار میشن خدا ازشون نگذره

نظر خود را براي ما ارسال كنيد