تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۸ خرداد ساعت ۱۲:۰ بازدید: 1127      نظرات: 0      کد مطلب: 21252

بازرس هندی برای پیدا کردن موبایلش، آب سد را خالی کرد


یک کارمند دولتی در هند که برای پیدا کردن موبایلش دستور تخلیه آب سد را داده بود، از کار تعلیق شد.

 

به گزارش هاژه به نقل از دویچه وله، راجش ویشواش ۳۲ ساله هندی وقتی تلفن همراهش حین سِلفی گرفتن به داخل سد افتاد و غواصان نتوانستند گوشی را بیابند، ترتیبی داد تا دو میلیون لیتر آب سد را تخلیه کنند.

 

این بازرس هندی سه روز تمام حدود دو میلیون لیتر آب از یک حوضچه سد بیرون کشید تا تلفن همراه خود را بیابد.

 

به گزارش ایندیا تودی و بی‌بی سی، دستگاه اس-۲۳ سامسونگ این مرد به ارزش ۱۰۰ هزار روپیه (۱۲۰۰ دلار) به هنگام گرفتن عکس سِلفی به دریاچه سد «خرکاتتا» افتاده بود.

 

ویشواس گفته که پس از ناکامی غواصان محلی در پیدا کردن تلفن، با هیئت آبیاری تماس گرفته و مجوز پمپاژ آب دریافت کرده است. ویشواس همچنین عنوان کرده که یک مقام مسوول به او اطمینان خاطر داد که آب پمپاژ شده به نفع کشاورزان خواهد بود.

 

عملیات جنون‌آمیز نجات تلفن همراه، پس از سه روز متوقف شد و به تعلیق راجش ویشواس از کارش انجامید.

 

«پریانکا شوکلا»، یکی از مقامات شهرستان «کانکر» به روزنامه «نشنال» هند گفت: آب یک منبع حیاتی است و نباید به این شکل به هدر برود.

 

در همین حال، ویشواس سوء‌استفاده از مقام خود را رد کرده و گفته که آب تخلیه شده مربوط به سرریز سد و غیرقابل استفاده بوده است.

 

ویشواس اقدام خود را با این استدلال توجیه کرده که باید به هر قیمتی گوشی را پیدا می‌کرد، زیرا  تماس‌های مهم و داده‌های حساس دولتی روی آن ذخیره شده بود. هرچند موبایل او پیدا شد اما دیگر کار نمی‌کرد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد