تاريخ: ۱۴۰۲ جمعه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۱۷:۹ بازدید: 440      نظرات: 0      کد مطلب: 21173

صاعقه جان یک جوان سرپل ذهابی را گرفت


به گزارش هاژە، فرماندار سرپل ذهاب از مرگ یک جوان ۳۰ ساله بر اثر برخورد صاعقه در روستای قراویز از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

«صدرالله بابلی » با اعلام جزئیات این خبر افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه منجر به فوت یک جوان در روستای قراویز بخش مرکزی ، بلافاصله گشت انتظامی به محل اعزام شد.

 وی افزود: با حضور عوامل گشت انتظامی در محل مشخص شد که یک جوان ۳۰ ساله کشاورز در زمین های کشاورزی حضور داشت که بر اثر برخورد صاعقه جانش را از داده است.

فرماندار سرپل ذهاب با تاکید بر قرار نگرفتن مردم در فضای باز هنگام رعد و برق گفت: این حادثه شب گذشته ساعت ۲۳ در محوطه باز و در زمین کشاورزی رخ داده است.

بابلی ادامه داد : کشاورزان و دامداران در هنگام نامساعد بودن شرایط جوی باید بلافاصله در مکان‌های رو بسته و سقف‌دار پناه بگیرند و از ایستادن در کنار درختان و تکه سنگ‌های بزرگ و اشیای فلزی خودداری کرده و از گیرنده رادیویی و گوشی تلفن استفاده نکنند.

وی در پایان گفت: روستاییان در هنگام صاعقه از تردد و استقرار در ارتفاعات روستاها که به‌دلیل شرایط خاص اقلیمی و زمین شناسی احتمال برخورد صاعقه دارد و موجب تلفات می‌شود و برای اهالی روستاها شناخته شده است، خودداری کنند.

ایرنابرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد