تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۲:۵۶ بازدید: 405      نظرات: 1      کد مطلب: 3107

پنج مرکز اورژانس اجتماعی در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی می‌شود

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سه ماهه نخست سال آینده پنج مرکز اورژانس اجتماعی در شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی راه‌اندازی می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، از میاندوآب، علی ربیعی دوشنبه شب در مراسم افتتاح نخستین مرکز اورژانس اجتماعی در میاندوآب با تبریک بهار سی و هشتم انقلاب اسلامی، در رابطه با طرح اورژانس اجتماعی اظهارکرد: در سه ماهه نخست سال آینده پنج مرکز اورژانس اجتماعی در شهرهای سلماس، نقده، پیرانشهر، بوکان و سردشت در استان آذربایجان‌غربی راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود : مرکز مداخله در بحران‌های فردی ، خانوادگی و اجتماعی " اورژانس اجتماعی " می‌تواند در زمینه‌های مختلفی مانند اختلافات زناشویی، جلوگیری از طلاق و خود کشی و آزار و اذیت‌های موجود و همچنین مشاوره‌های پیش از ازدواج برای مردم میاندوآب مفید بوده و در کنار مردم میاندوآب باشد.

نخستین مرکز مداخله در بحران‌های فردی، خانوادگی و اجتماعی " اورژانس اجتماعی" با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌غربی و جمعی از مسئولین کشوری و استانی در میاندوآب افتتاح شد.

این مرکز در ساختمانی در جوار اداره بهزیستی شهرستان میاندوآب و با فعالیت هشت کادر و بکارگیری یک عدد آمبولانس با اهداف مداخله در کودک‌آزاری، همسرآزاری، خشونت‌های خانگی، دختران فراری وسایر افرادی که در شرایط بحرانی قرار دارند فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

منبع: فارسارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خسرو ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
من بە عنوان یک کارشناس علوم اجتماعی میتونم در اورژانس اجتماعی کار کنم؟؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد