تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۹:۴۲ بازدید: 2056      نظرات: 3      کد مطلب: 3101
کارآفرین نمونه کشوری:

تنها فریادی که از نابودی کشت و صنعت خبر می داد امام جمعه مهاباد بود


کارآفرین نمونه کشور و چهره ماندگار صنعت طیور کشور، روز دوشنبه 18 بهمن ماه، در جریان مراسم تقدیر از کارآفرینان و کشاورزان نمونه کشوری، استانی و شهرستانی گفت: در زمان سوء مدیریت و فساد در کشت و صنعت، بارها فریادها و هشدارهای امام جمعه در خصوص نابودی قریب الوقوع این واحد صنعتی را می شنیدیم ولی بدخواهان با وجود این فریادها آن را نابود ساختند و به این وضعیت دچار کردند.

رضا سواری افزود: مدیرانی که میلیاردها تومان از مهاباد خارج کردند و در شهرهای دیگر برج ساختند باید پاسخگوی مطالبات و بدهی ها باشند و در این زمینه لازم است مسئولان شهرستان با جدیت تمام آن را پیگیری کنند.

این کارآفرین نمونه با اشاره به سرمایه گذاری چند میلیاردی خود در کشت و صنعت اظهار کرد: تمام تلاش بنده بازگرداندن کشت و صنعت به دوران طلایی دهه هفتاد و آرزوی اشتغال 3 هزار نفری در این مجموعه است که این مهم میسر نمی شود مگر با حمایت مسئولان از بنده، چرا که در حال حاضر بخش عظیمی از سرمایه مجموعه شرکتهای خود را در این واحد صنعتی سرمایه گذاری کرده ام.

محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس نیز که در جلسه حضور داشت، ضمن اشاره به کشت و صنعت مهاباد گفت: کسانی که با مدیریت ضعیف و سوء مدیریت کشت و صنعت را با کوله باری از مشکلات رها کردند، رها نخواهیم کرد و با پیگیری های مستمر و مداوم حق کارگران و طلبکاران را با فشار قانون از آنها خواهیم گرفت و آنان باید بدهی های خود را تا تماما پرداخت نمایند.

نماینده مردم مهاباد در ادامه با تقدیر از همت و پشتکار کارآفرین و سرمایه گذار مهابادی حاج رضا سواری اظهار کرد: خریداری بخش از کشت و صنعت به پیشنهاد بنده و فرماندار محترم بوده و در همین راستا نیز از تمام ابزارهای قانونی برای حمایت وی استفاده خواهیم کرد تا کشت و صنعت به دوران طلایی خود برگردد.

وی افزود: بسیاری از سرمایه گذاران سرمایه خود را در بانکها گذاشته و کار تولیدی انجام نمی دهند در حالیکه برخی دیگر با سرمایه اندک کارهای تولیدی و اشتغالزایی انجام می دهند که جای دارد از آنها تقدیر و تشکر کرد و با تمام قوا حمایت کرد.

در پایان معاون استاندار و فرماندار مهاباد ضمن تقدیر از تلاشهای کارآفرینان و کشاورزان نمونه و تبریک ایام دهه فجر، تلاشهای رضا سواری سرمایه گذار و کارآفرین نمونه کشوری را در به چرخه تولید بازگرداندن این واحد صنعتی ستودنی توصیف نمود و اظهار کرد: متاسفانه باید گفت که شیوه واگذاری کاملا مبهم و غیر اصولی صورت گرفته و در این بین ظلم زیادی به پرسنل شده است.

کتانی در پایان به حمایت از سرمایه گذار تاکید کرد و گفت: آرزوی همه مسئولان و شخص بنده بازگرداندن این واحد صنعتی به چرخه تولید و اشتغال جوانان است. 

 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیروان ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
باتمام قدرت بایدازآقای سواره وامثال ایشان پشتیبانی کردزیراباپول هایی که درکشت وصنعت سرمایه گذاری کرده اندمیتوانستندخیلی راحت تربه سودهای بیشتری برسند.البته بعضی هاپشت سراینجورافرادحرف های می زنندولی بایدبدانیم تاکسی دست به کارمهمی نزده پشت سرش چیزی نمی گویندوهمینکه اقدامی کردبدخواهان وآنهایی که نمی خواهنددراین منطقه کسی کارمثبت انجام دهدشروع به شایعه پراکنی های منفی می کنند.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهر وند هستم ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
از جناب سواره که همت بخرج داده ودر این پروژه سرمایه گذاری نموده بعنوان یک شهروند.سپاسگذارم وبرایشان موفقیت ارزو میکنم.امیدوارم انانکه کشت وصنعت مهاباد را چپاول کرده اند وحق کارگران وکارکنان این مجموعه را دزدیند ورفتند توسط مسولین مرد بازجویی قرار گیرند وهر انچه را دزدیده وسرمایه گذاریهای انها را ضبط وبه صاحبان اصلی مجموعه بر گردانده شود.امید واریم سایر سرمایه داران شهرمان نیز قدری بفکر مردم شهرشان ومخصوصا اشتغال جوانان باشند.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

یونس ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
باسلام به حاجی رضا سواری ممنون ازلطف شماکه این قدر به فکر مردم شهرمان هستی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد