تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۱۷:۴۱ بازدید: 611      نظرات: 0      کد مطلب: 21094

کشف جسد مردی در رودخانه وحشی شهرستان صحنه‌


به گزارش هاژه، غواص آتش‌نشانی کرمانشاه جسد سومین فرد غرق شده شهرستان صحنه که طی سال جاری در رودخانه وحشی این شهرستان غرق شده بود را از آب بیرون کشید.

این غواص کرمانشاهی عصر چهارشنبه اظهار داشت: مردی ۷۰ ساله هنگام عبور احشام از کنار رودخانه وحشی روستای شیخی آباد سفلی از توابع بخش سمنگان شهرستان صحنه متاسفانه به داخل رودخانه سقوط می کند.

«بهمن پرورش» با بیان اینکه تلاش شناگران محلی برای یافتن جسد این مرد بینوا بی نتیجه مانده بود، افزود: اهالی روستا طی تماس و استمداد کمک از بنده، اینجانب خود را به سرعت به محل حادثه رساندم.

وی ادامه داد: با فراهم کردن تجهیزات لازم، به سرعت اقدام به جست و جوی این پیرمرد در روخانه نموده و جسد او را بعد از چند ساعت در عمق هفت یا هشت متری در بین گل و لای پیدا کردم.

این غواص کرمانشاهی با بیان اینکه این رودخانه وحشی و خروشان در امتداد چندین روستا قرار دارد و این سومین فردی است که به کام مرگ می رود، تاکید کرد: تا مادامی که اطراف رودخانه به خصوص در حریم روستاها و مدرسه ای که در نزدیکی این رودخانه قرار دارد، ایمن نشود احتمال هر گونه حادثه ای وجود دارد.

پرورش تاکید کرد: برای صیانت از جان روستانشینان، ایمنی و نصب حفاظ های مناسب در حریم رودخانه و محل های تردد عابرین پیاده از سوی مسئولان ضروری است.

ایرنابرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد