تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۲۱:۵۰ بازدید: 2299      نظرات: 2      کد مطلب: 3071
در اعتراض به بی توجهی یک خواسته

مردم شین آباد جاده میاندوآب - بوکان را بستند!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز شنبه ۱۶ بهمن ماه مردم روستای شین‌آباد میاندوآب در اعتراض به بی‌توجهی مسئولان اداره راه این شهرستان اعتراض نمودند.

یکی از ساکنان این روستا در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به اینکه جاده ی اصلی میاندوآب بوکان از وسط این روستا می‌گذرد و جاده در این قسمت فاقد هرگونه علائم هشدار دهنده، سرعت گیر، چراغ راهنما و زیرگذر است سالیانه تعدادی از روستاییان قربانی شدە و جان خود را از دست می دهند.

وی ادامه داد: طی چند روز اخیر یکی از ساکنان این روستا به نام آقای مجید قادری ۵۰ ساله و دارای ۴ فرزند که یکی از آنان معلول است در حین گذر از این جاده دچار سانحه شده و جان خود را از دست داده است.

گفته می‌شود امروز نیز در جریان مراسم خاکسپاری این شخص بار دیگر یکی از ساکنان روستا که دختری هشت ساله بوده، طعمه سرعت خودروهای در حال تردد این جاده شده است و فورا به بیمارستان شهرستان میاندوآب انتقال داده شده است.

 به گفته مردم این روستا آنها بارها از اداره راه درخواست سرعت گیر و نصب چراغ و تابلوهای هشداردهنده داده بودند ولی راه به جایی نبرده بودند. جدی نگرفتن خواسته آنها منجر به اعتراض آنها و بستن جاده ی اصلی شد.

اعتراضی که در نتیجه کم توجهی برخی مسئولان موجب به وجود آمدن ترافیک چند کیلومتری شد و در نهایت مسئولین امر را به محل حادثه کشاند و در چنین شرایطی حاضر شدند تن به خواسته ی مردم این روستا بدهند.

 حال با وقوع چنین حوادثی و جدی نگرفتن خواسته‌های مردم از سوی برخی مسئولین جای آن نیست که نهادهای مربوطه بر رفتار این مسئولان نظارت بیشتر و کافی تری داشته باشند، چرا که این نظارت می‌تواند هم حافظ جان هم وطنان باشد و هم در آسایش و تثبیت نظم و انضباط اجتماعی تاثیرگذار باشد.

 
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

س ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
حتما باید چند نفر کشته شوند تا ارگان مورد نظر اقدام کند ،نه تنها در این روستا بلکه در همه جا بدین شکل است
4
3
پاسخ به این اظهارنظر

شه مال ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
حه ک ده ستوو خوش بی...
،،،، ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
بژین همو تان

نظر خود را براي ما ارسال كنيد