تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۸ اسفند ساعت ۱۱:۳ بازدید: 2775      نظرات: 0      کد مطلب: 20666
میزان بارندگی شهرهای جنوب استان اعلام شد

وضعیت آب و هوای مهاباد در چند روز آینده پیش‌بینی شد


به گزارش هاژه، رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد ضمن پیش‌بینی وضعیت آب و هوای مهاباد و جنوب استان آذربایجان غربی گفت: در شبانه روز گذشته سردشت پر بارش‌ترین شهر جنوب استان بود.
اردلان محمد پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته شهرستان سردشت با 65 میلیمتر بارندگی، پربارش‌ترین و شهرستان اشنویه با 18 میلیمتر بارندگی کم‌بارش‌ترین شهر جنوب استان آذربایجان غربی بودند.
وی افزود: در سایر شهرهای جنوب استان نیز بتریب شاهین‌دژ 61.4 میلیمتر، تکاب 55.8 میلیمتر، بوکان 51.3 میلیمتر، مهاباد 41.1 میلیمتر، پیرانشهر 38 میلیمتر، میاندوآب 32 میلیمتر و نقده 25 میلیمتر بارندگی ثبت شده است.
رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد در ادامه آب و هوای مهاباد و جنوب استان را در چند روز آینده پیش‌بینی کرد و گفت: سامانه بارشی تا فردا صبح در منطقه فعالیت خواهد داشت و از فردا بتریج از منطقه خارج می‌شود.
وی افزود: برای امروز تا فردا صبح بارش باران، تگرک، وزش باد شدید در برخی از ساعات و در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
محمدپور تصریح کرد: بدلیل افزایش رطوبت در فردا، احتمال در برخی نقاط شاهد بارش باران و در کوهستان‌های خارج از شهرها شاهد مه‌گرفتگی و بارش برف بصورت ضعیف خواهیم بود.
وی در پایان اضافه کرد: برای روزهای شنبه و یک شنبه نیز فعلا بارش باران پیش‌بینی نمی‌شود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد