تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۹:۲۵ بازدید: 864      نظرات: 0      کد مطلب: 20647

(تصاویر) برندگان مسابقه عکاسی سونی در سال ۲۰۲۳


تصاویر برگزیده آخرین مرحله از جوایز جهانی عکاسی سونی در سال ۲۰۲۳ به عنوان فینالیست و فهرست نهایی منتشر شد.
یک گرگ زوزه کش بر فراز سانفرانسیسکو، یک تمساح عظیم الجثه در حال حمله و عواقب وحشتناک یک فوران آتشفشانی، این‌ها برخی از صحنه‌هایی است که توسط عکاسانی ثبت شده است که آثار دیدنی آن‌ها در آخرین مرحله از جوایز جهانی عکاسی سونی در سال ۲۰۲۳ به عنوان فینالیست و فهرست نهایی انتخاب شده است.
به گزارش هاژه به نقل از فرارو، پس از اعلام برندگان بخش جوایز ملی مسابقه در اوایل این ماه، داوران جوایز اکنون تصاویر برجسته در مرحله حرفه‌ای مسابقه را نشان داده اند. این مسابقه حرفه‌ای کار عکاسانی را برجسته می‌کند که آثاری استثنایی خلق کرده اند که هم مهارت فنی و هم رویکردی بدیع به داستان سرایی را در ده دسته مختلف از جمله منظره و حیات وحش و طبیعت نشان می‌دهد.
از مجموع ۴۱۵۰۰۰ عکس ارسال شده به جوایز جهانی عکاسی سونی، ۱۸۰۰۰۰ عکس به این رقابت حرفه‌ای ارسال شد که به گفته داوران، بالاترین تعداد در تاریخ برگزاری این مسابقات است.
برندگان کلی مسابقات دانشجویی، جوانان، آزاد و حرفه‌ای جوایز عکاسی جهانی سونی ۲۰۲۳ در تاریخ ۱۳ آوریل اعلام خواهند شد و نمایشگاه عکاسی جهانی سونی از ۱۴ آوریل تا ۱ می ۲۰۲۳ در سامرست هاوس لندن برگزار می‌شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد