تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۹:۷ بازدید: 1251      نظرات: 0      کد مطلب: 20645

متقاضیان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بخوانند


سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید نخواهد شد، توصیه‌ای مهم به متقاضیان ارائه کرد.
ر اساس اعلام سازمان سنجش، ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش که از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند شروع شده است تا روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند ادامه دارد و مدت ثبت‌نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
 
هزینه‌های ثبت‌نام
بر این اساس، متقاضیان واجد شرایط باید به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از پرداخت هزینه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریالی، به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
با توجه به اینکه در مراحل مختلف فرآیند این آزمون خدماتی از طریق ارسال پیام کوتاه به داوطلبان ارائه می‌شود، لذا داوطلبان برای استفاده از خدمات پیام کوتاه باید مبلغ ۳۰ هزار ریال به عنوان هزینه استفاده از این خدمات پرداخت کند.
مدت زمان تعیین‌شده برای ثبت‌نام در آزمون تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.
شماره و کد مهم
متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید پس از پایان ثبت‌نام شماره پرونده و کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری کنند و به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی هم به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.
زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون
بر اساس اعلام سازمان سنجش، کارت شرکت در آزمون استخدامی رشته شغل آموزگار ابتدایی یا آموزگار ابتدایی و استثنایی از روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه با توجه به آمار شرکت کنندگان حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود که البته ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان محل اقامت فعلی آنها می‌باشد.
پذیرش اولیه ۳ برابر ظرفیت/ پذیرش نهایی براساس اولویت انتخابی حداکثر ۲ کد شغل ـ محل
پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده به آموزش و پرورش حداکثر ۳ برابر ظرفیت در سقف ظرفیت پذیرش و بر اساس اولویت انتخابی حداکثر ۲ کد شغل ـ محل در مقایسه با سایر داوطلبان و با رعایت سهمیه قانونی داوطلب به تعداد یک برابر ظرفیت صورت خواهد گرفت و پذیرفته شدگان مکلفند جهت پیگیری ادامه فرآیند استخدام و گذراندن دوره مهارت آموزی به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت و همچنین دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنن. عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد