تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۵:۵۱ بازدید: 2776      نظرات: 0      کد مطلب: 20637

قتل پدر به بهانه ازدواج مجدد


به گزارش هاژه به نقل از ایسنا، رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری پسری 18 ساله خبر داد که با شلیک چند گلوله پدرش را به قتل رسانده بود. 
 سرهنگ "علی کرمی" اظهار داشت: پس از قتل مردی 43 ساله در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده خود به پسر 18 ساله مقتول مشکوک شده و وی را تحت بازجویی‌های مستمر قرار دادند تا در نهایت به قتل پدرش اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه افزود: قاتل در بازجویی‌ها عنوان کرد که پس از جدایی پدر و مادرش، پدرش آنها را از منزل بیرون کرده و پس از مدتی متوجه شده که وی قصد ازدواج با خانمی را دارد.
کرمی خاطرنشان کرد: طبق اظهارات این فرد، وی بارها با پدرش در مورد انصرافش از  ازدواج مجدد صحبت کرده، اما زمانی که راه به جایی نمی‌برد، تصمیم به قتل پدر با کلت کمری که متعلق به مقتول بوده، می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: قاتل در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که ساعت 23 شب حادثه مجددا به سراغ پدرش رفته و پس از آنکه وی اعلام کرده حاضر نیست از تصمیمش مبنی بر ازدواج مجدد کوتاه بیاید، با شلیک چند گلوله وی را به قتل رسانده است.
رئیس پلیس آگاهی استان در پایان از کشف اسلحه با دو تیغه خشاب خبر داد و گفت: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و متهم به دستگاه قضائی معرفی شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد