تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۱۵ بهمن ساعت ۱۰:۲۸ بازدید: 549      نظرات: 0      کد مطلب: 3049

مسمویت 7 نفر در سردشت بر اثر گازگرفتگی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، شب گذشته دو خانواده 4 نفری و 3نفری در سردشت به دلیل مسمویت با گاز به بیمارستان سردشت منقل شدند.

ریبین سوری کارشناس مسئول فوریت های پزشکی ۱۱۵ سردشت اظهار کرد: ساعت حدود ١٢شب طي تماس تلفني يكي از اعضاي خانواده ٤ نفري مبني بر گيجي و كاهش هوشياري اعضاي خانواده بلافاصله آمبولانس ١١٥ پايگاه شهري به محل اعزام شد كه با بررسي صحنه حادثه و معاينه مصدومان متوجه مسموميت اعضا با گاز خطرناك مونواكسيد كربن شدند كه درجه مسموميت پدر خانواده شديد بوده، بلافاصله اقدامات اورژانسي توسط پرسنل متعهد و بي ادعاي ١١٥ در محل انجام شد و مصدومان حين مراقبتهاي ويژه تحويل ارژانس بيمارستان گرديدند.

وی خاطر نشان شد قبل از این حادثه هم یک خانواده سه نفری که با وسیله شخصی به بیمارستان انتقال شده بودند که پس از اقدامات درمانی و مراقبت های لازم توسط کادر زحمت کش اورژانس بیمارستان با حال عمومی رضایت بخش ترخیص شدند.

سوری در اوامه افزود: در حاشيه اين ماموريت اين نكته قابل ذكر است كه يكي از شهروندان خودروي شخصي را جلوي آمبولانس پارك نموده و رفته بود كه بعد از تاخير ٥ دقيقه اي با توجه به وخامت حال مصدومان؛ اهالي خون گرم محله خودرو را به كنار كوچه حمل كرده اند و راه را براي آمبولانس باز كرده اند.

لازم به ذکر است، از ۷نفر مصدومین گازگرفتگی ۵نفر با حال عمومی رضایت بخش ترخیص ودو نفر دیگر با توجه به شرایط جسمانی نامناسب در بخش های ICU و داخلی بستری وتحت مراقبت می باشند.

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد