تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۲۱ بهمن ساعت ۲۰:۱۷ بازدید: 2546      نظرات: 2      کد مطلب: 20580
به همت دو نویسنده کورد

کتاب «مربیگری مینی فوتبال» منتشر شد


به گزارش هاژه، کتاب مربیگری مینی فوتبال توسط محمدخالد دودمان و ابراهیم عثمانی از مدرسان و مربیان رسمی انجمن مینی فوتبال کشور منتشر شد.

این کتاب مشتمل بر ۱۰ فصل تحت عناوین: فصل ۱: فلسفه و اصول مربیگری فصل ۲: قوانین و مقررات مینی فوتبال  فصل ۳: تکنیک و تاکتیک‌های مینی فوتبال فصل ۴: طراحی تمرین در مینی فوتبال، فصل ۵: تغذیه ورزشی، فصل ۶: آسیب شناسی و کنزیوتپ در مینی فوتبال، فصل ۷: آشنایی مربیان با مفاهیم روانشناسی ورزشی، فصل ۸: ریکاوری و ماساژ فصل ۹: کمک‌های اولیه، فصل ۱۰: تمرینات تکنیکی مینی فوتبال وارد بازار نشر شده است.

کتاب مربیگری مینی فوتبال، ۵۱۲ صفحه، در قطع وزیری و مبلغ ۹۵هزار تومان است؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت خرید آنلاین کتاب‌ به وب‌گاه انتشارات زانکو مراجعه کنند.

ابراهیم عثمانی نیز روزنامه‌نگار، نویسنده، مدرس دانشگاه، مدیر رسانه و کارشناس فرهنگی و ورزشی است. او مدرس مینی فوتبال و دانش پژوە دکترای مدیریت رسانه‌های ورزشی و بازاریابی ورزشی است و تاکنون ۲۴ کتاب در حوزە ورزش بە چاپ رساندە است.

عثمانی همچنین در سال ۱۳۹۹ برای نخستین بار در آذربایجان‌غربی موفق به دریافت گواهینامه مدرسی مینی فوتبال آسیا شد و سال گذشتە نیز گواهینامە مربیگری این رشتە را کسب کرد.

محمدخالد دودمان معلم تربیت بدنی، مربی لیگ۱ کشوری فوتبال، دانش‌پژوه دکتری مدیریت ورزشی و خبرنگارورزشی است که تاکنون بیش از ۱۸ عنوان کتاب و ۴۸ مقاله و...در زمینه‌های تخصصی ورزشی به چاپ رسانده است.

مینی فوتبال یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین ورزش‌های همگانی است که فدراسیون جهانی آن در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده و تاکنون ۸۱ کشور به صورت رسمی و ۱۴۰ کشور به‌صورت غیررسمی به عضویت این فدراسیون جهانی پیوسته‌اند.

مینی فوتبال از رشته‌های جدید ورزشی در ایران است که زیرنظر فدراسیون ورزش‌های همگانی فعالیت می‌کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

آرزو فدایی ۱۴۰۲/۲/۱۶
عالی
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد خالد دودمان ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
سلام و عرض ادب ؛ از با زنشر خبر چاپ کتاب مینی فوتبال من و دکتر عثمانی از مدیرمسئول ، دبیر و همکاران خبری هاژه سپاسگزارم.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد