تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ شهريور ساعت ۹:۷ بازدید: 1215      نظرات: 0      کد مطلب: 20355

سیمره یاسین را پس داد ، انتقال جسد به امروز موکول شد


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان ایلام با اشاره به پیدا شدن جسد فرد مفقود شده دره شهری در غروب روز گذشته گفت: فرآیند انتقال جسد با توجه به تاریکی هوا از گودال به امروز موکول شد.
مجید بیگلریان روز سه شنبه اظهار داشت: ناتاشا سگ آموزش دیده جسدیاب متعلق به عدنان مطوری (که در حادثه متروپل موفق به یافتن اجساد و افراد زنده متعددی در زیر آوارها شده بود) موفق به یافتن مکان جسد یاسین جوان مفقودی دره شهری برای جستجوگران شد.
وی ادامه داد: بعد از ۱۵ روز تلاش مداوم و بی وقفه تیمی جسد این جوان یافته شد و با توجه به تاریکی هوا خارج ساختن کامل جسد از گودال به فردا موکول شد.
بیگلریان اضافه کرد: به علت اینکه تخته سنگ های بزرگی بر دهانه گودال قرار دارد برای جلوگیری از احتمال ریزش این سنگها در گودال ادامه استخراج جسد از زیر این سنگ ها فردا انجام خواهد شد.
وی یادآور شد: این مدت دستگاهای های مختلفی از جمله جمعیت هلال احمر، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، قرارگاه خاتم، استانداری و مدیریت ستاد بحران، فرمانداری دره شهر و مردم در این عملیات حضور و مشارکت داشتند.
وی گفت: در این مدت پنج دستگاه پیکور و بیل مکانیکی، ۲ بولدوزر، سه دستگاه پمپ مکنده آب، ۲ لودر از ادارات مختلف و چهار تراکتور از کشاورزان منطقه به تناوب در این عملیات مشارکت داشتند.
بیگلریان تاکید کرد: یافتن جسد این جوان دره شهری یک مطالبه عمومی و جدی خانواده وی و مسوولان استان بود که با یافتن جسد وی با موفقیت به سرانجام رسید.
به گزارش ایرنا، ۳۱ مردادماه فردی ۲۸ ساله دارای ۲ فرزند خرسال به علت ریزش دیواره دره مشرف به سد سیمره مفقود شد و جستجوها برای یافتن وی تا غروب امروز ادامه داشت.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد