تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۲ شهريور ساعت ۱۱:۴۱ بازدید: 1479      نظرات: 0      کد مطلب: 20309

قیمت گوشی‌های سری آیفون ۱۴ اعلام شد


 

اندکی پیش از معرفی رسمی گوشی‌های سری آیفون ۱۴ اپل، وبسایت ترندفورس قیمت نهایی این گوشی‌ها را فاش کرد.

 

اپل قرار است هفته آینده نسل بعدی گوشی‌های هوشمند سری آیفون ۱۴ را معرفی کند و قبل از این رویداد رسمی، تقریباً همه چیز مربوط به این دستگاه‌ها به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. با این حال یکی از مهمترین اخبار مربوط به این گوشی ها، موضوع قیمت بود که شایعات قبلی نشان می‌داد باید منتظر یک افزایش قیمت برای آن‌ها باشیم.

 

با این حال، اکنون گزارش جدیدی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد این افزایش قیمت کمتر از حد انتظار قبلی خواهد بود. گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که آیفون ۱۴ اپل ۷۹۹ دلار قیمت دارد در حالی که آیفون ۱۴ مکس جدید ۸۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. 

 

مدل‌های پرو ۱۰۰ دلار افزایش قیمت را تجربه خواهد کرد، زیرا قیمت آن ۱۰۹۹ دلار خواهد بود و مدل پرو مکس نیز ۱۱۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

 

در این میان انتشار گزارش جدیدی از وبسایت TrendForce نشان می‌دهد که این شایعات را نباید جدی گرفت، زیرا آیفون ۱۴ همچنان با قیمت پایه ۷۴۹ دلاری عرضه خواهد شد و آیفون ۱۴ مکس نیز ۸۴۹ دلار قیمت دارد. این وبسایت قیمت نهایی آیفون ۱۴ پرو و ​​۱۴ پرو مکس را نیز به ترتیب ۱۰۴۹ و ۱۱۴۹ دلار اعلام کرد.

 

این گزارش می‌افزاید که اپل برای این قیمت گذاری به شرایط فعلی بازار توجه ویژه‌ای نشان داده، زیرا آمار‌های اقتصادی نشان می‌دهد که وضعیت اقتصادی در ماه‌های آینده سخت‌تر خواهد شد و همین امر بازار گوشی‌های هوشمند را کوچکتر خواهد کرد.

 

در این میان برخی گزارش‌های اقتصادی دیگر نیز مدعی هستند که بحران اقتصادی نمی‌تواند تأثیر محسوسی بر بازار گوشی‌های اپل داشته باشد و محبوبیت این محصولات در جهان همچنان نقطه قوت آن‌ها باقی خواهد ماند.

 

اپل قرار است در تاریخ ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۱، ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، گوشی‌های سری آیفون ۱۴ را در جریان رویداد Far Out معرفی کند. دو مدل آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس در این سری، گوشی‌های رده بالا خواهند بود که پردازنده A۱۶ و دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و حفره در نمایشگر را به کاربران ارائه خواهند داد. در سمت دیگر، آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس پردازند‌ه A۱۵ و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و بریدگی نمایشگر را حفظ خواهند کرد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد