تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۹:۰ بازدید: 869      نظرات: 2      کد مطلب: 3015
در گفتگو با خبرنگار هاژه

بزودی کمپ ترک اعتیاد در مهاباد افتتاح می گردد


مسئول امور اجتماعی فرمانداری مهاباد، از تجهیز و آغاز بکار کمپ ترک اعتیاد ساریژ و گرمخانه در آینده  نزدیک خبر داد.
 
خشایار صنعتی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: کمپ ترک اعتیاد ساریژ زیر نظر اداره بهزیستی، بابخش های سم زدایی، کلاسهای ورزشی و خدمات مشاوره ای در نزدیکی روستای یوسف کند آغاز بکار کرده و در آینده ای نزدیک بصورت رسمی افتتاح خواهد شد.
وی افزود: احداث کمپ ترک اعتیاد ساریژ بعد از لغو مجوز و پلمپ ترک اعتیاد آسمان آبی، با رعایت استانداردهای لازم و نظارت مداوم و مستمر با دوربین های مدار بسته توسط اداره بهزیستی احداث و به بهره برداری رسیده است.
این مسئول در ادامه به افتتاح بخش گرمخانه ساختمان DIC خبر داد و گفت: این مرکز برای معتادان کارتن خواب به مدیریت انجمن پاراستنی ژین تحت نظارت اداره بهزیستی در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.
 فواد صنعتی اضافه کرد: در این مرکز خدمات مشاوره ای، پذیرایی و نگهداری برای معتادان کارتن خواب و بی پناه ارائه می شود و انجمن NA بصورت مستمر در این مرکز ارائه خدمات می دهد.
لازم به ذکر است، زمین این مرکز توسط اداره بهزیستی و احداث آن با صرف اعتبار 500 میلیون تومان توسط شهرداری مهاباد در بلوار خلفای راشدین ( خیابان دانشگاه آزاد) احداث گردیده است.
 
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

گلاویژجعفری ۱۳۹۶/۲/۱۲
باسلام وعرض خسته نباشید خدمت رئیس محترم .من گلاویژجعفری دانشجوی ترم آخررشته روانشنای بالینی از دانشگا کردستان سنندج باکمال افتخارحاضر به خدمت هستم .باتشکرفراوان
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید امینی ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
باسلام عرض ادب خدمت رئیس محترم.
من حاضر خدمت همکاری هستم تا جایی که در توانم باشد.بنده در رشته روانشاسی در مقطع کارشناسی درس میخوانم
ارادتمند شما.امیدامینی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد