تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۷ شهريور ساعت ۱۸:۲۰ بازدید: 793      نظرات: 0      کد مطلب: 20247

دزدی وحشتناک از مهاجم سرشناس بارسلونا/ بستن دست و کتک زدن همراه با سرقت اموال و خودرو


پیرامریک اوبامیانگ مهاجم گابنی بارسلونا با یک حادثه وحشتناک و عجیب روبه‌رو شد.
بهگزارش هاژه اسپورت؛ در شبی که بارسلونا با نتیجه چهار بر صفر مقابل وایادولید به پیروزی رسید، پیر امریک اوبامیانگ مهاجم این تیم پس از بازی با اتفاق تلخ و ترسناکی رو به رو شد و منزل این مهاجم گابنی و سرشناس فوتبال مورد هجوم سارقان مسلح قرار گرفت.

چهار دزد مسلح با حمله به خانه اوبا، قفل‌ها را شکستند و دست او و همسرش را بستند. این دزدها که صورت خود را پوشانده بودند پس از کتک زدن اوبامیانگ، حدود یک ساعت این بازیکن و همسرش را دست‌بسته نگه داشتند. سارقان ضمن کتک زدن و اعمال خشونت علیه مهاجم گابنی بارسا و تهدید همسرش، صندوق آنها که حاوی اشیای قیمتی و جواهرآلات بود را بردند و در ادامه با خودروی آئودی سفیدرنگی از محل متواری شدند.

یک خودرو و مقداری طلا از جمله اموالی بوده که از خانه اوبامیانگ سرقت شده است. این بازیکن یکشنبه شب این دزدی را به پلیس اطلاع داده است. روزنامه اسپانیایی ال‌پائیس خبر داده که تنها سرنخ موجود درباره سارقان این است که آنها به زبان ایتالیایی حرف می‌زدند.

پلیس بارسلونا اعلام کرده حال اوبامیانگ 33 ساله و خانواده‌اش خوب است و در حال جستجو برای یافتن سارقانی است که وحشت را در دل مهاجم بارسلونا و خانواده‌اش انداخته است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد