تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۷ شهريور ساعت ۱۲:۵۸ بازدید: 1082      نظرات: 2      کد مطلب: 20242

دو پروژە چمن مصنوعی در مهاباد افتتاح شد


دو زمین چمن مصنوعی در ششمین روز از هفتە دولت در شهرستان مهاباد مورد بهرەبرداری قرار گرفتند.

 

قرنی مصطفی‌پور، رییس ادارە ورزش و جوانان شهرستان مهاباد در آیین افتتاح این پروژە اظهار داشت: سال ٩٩ فاز اول این پروژە تحت عنوان مجتمع فرهنگی ورزشی برادران کامیار افتتاح شد و مورد بهرەبرداری قرار گرفت، اعتبار فاز اول پروژە کە شامل سالن سرپوشیدۀ چمن مصنوعی و کفپوش می‌باشد، شش میلیاد تومان بودە است.

مصطفی‌پور در ادامە اظهار داشت: فاز دوم پروژە ورزشی مجتمع برادران کامیار شامل دو باب زمین ورزشی چمن مصنوعی روباز با متراژ  ٢هزار و ۵٠٠ متر مربع و با اعتبار ۴ میلیار تومان می‌باشد کە توسط بخش خصوصی اجرا شدە است. بر اساس برنامەهای این مجتمع مبنی بر اجرای فازهای بعدی پروژە، مساعدت‌های لازم از سوی ادارە ورزش و جوانان شهرستان انجام خواهد شد.

رییس ادارە ورزش و جوانان مهاباد در مورد عملکرد این ادارە و کسب عناوین ورزشی توسط ورزشکان شهرستان گفت: شهرستان مهاباد بر اساس افتخارآفرینی ورزشکاران، در ردە دوم استان قرار گرفتە کە بایستی مساعدت‌های لازم انجام گردد. مهاباد در زمینە رشتەهای تیمی دارای نفرات لایق و شایستەایست کە در زمینە ورزشی خود افتخاراتی را کسب کردەاند. لازم است سرمایەگذاری در زمینە ورزش انجام شدە و حداقل یک تیم ورزشی با نام مهاباد در سطح کشور وجود داشتە باشد.

امیر قادری فرماندار ویژە شهرستان مهاباد در این مراسم گفت: اگرچە ورزشکاران مهاباد افتخاراتی را کسب کردەاند اما سرانە ورزش و فضاهای ورزشی در شهرستان از میانگین استانی پایین‌تر بودە و لازم است در این بارە اقداماتی انجام گردد.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

حکیمی ۱۴۰۱/۶/۷
مبارک باشد
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

جمال ۱۴۰۱/۶/۷
هر چی خدماته بو نیوشار و شارویرانه ،محال و منگورایتیش هیچ! بو دبه وا به

نظر خود را براي ما ارسال كنيد