تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۵ شهريور ساعت ۱۸:۵۴ بازدید: 448      نظرات: 0      کد مطلب: 20204

آغاز عملیات راه اندازی مجدد کارخانه دخانیات سقز پس از ۱۵ سال


به گزارش هاژه، مدیر مجتمع دخانیات کوردستان گفت: کارخانه دخانیات شهرستان سقز پس از ۱۵ سال تعطیلی و توقف تولید، به دستور مدیرعامل شرکت دخانیات ایران مجداً راه اندازی می شود.
کیوان گنجعلی در جمع خبرنگاران استان از آغاز عملیات پروژه راه اندازی مجدد کارخانه دخانیات سقز، بعد از ۱۵ سال توقف در تولید خبر داد.
وی اظهار کرد: ۱۵ سال است که کارخانه دخانیات سقزدر حالت رکود و تعطیلی بسر می برد و با حمایت های جناب آقای دکتر شیخان مدیر عامل جهادی شرکت دخانیات ایران، راه اندازی می شود.
مدیر مجتمع دخانیات کوردستان افزود: در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان در کوردستان، علاوه بر احیای کارخانه دخانیات سقز، تبدیل این کارخانه به سایت صادراتی محصولات دخانیات با هدف صادرات به بازارهای منطقه در کردستان مورد تاکید مدیرعامل شرکت است.
گنجعلی ادامه داد: با درج آگهی مناقصه عمومی پروژه آماده سازی ابنیه، تاسیسات مکانیکی و برقی سالن  تولید سیگارت این کارخانه جهت واگذاری به پیمانکار ذی صلاح در دو روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات و دنیای اقتصاد چاپ روز چهارشنبه دوم شهریور راه اندازی کارخانه وارد فاز عملیاتی خود شد.
وی یادآور شد: بدون تردید این اقدام جهادی و ماندگار مدیر عامل شرکت دخانیات ایران، علاوه بر جهش و رونق تولید، حمایت از کارگر ایرانی و محصولات داخلی، تولیدات متنوع و قابل رقابت، بازپس گیری و افزایش سهم بازار و زمینه سازی برای صادرات محصولات دخانی، می تواند نقش بسیار پررنگی در ایجاد اشتغال پایدار، رونق اقتصادی و بستر سازی توسعه صنعتی استان ایفا کند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد