تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲ شهريور ساعت ۲۰:۲ بازدید: 1202      نظرات: 0      کد مطلب: 20165

938 میلیارد تومان پروژه در مهاباد به بهره‌برداری می‌رسد


به گزارش هاژه، فرماندار مهاباد از افتتاح و کلنگ‌زنی 41 پروژه به ارزش 936 میلیارد تومان اعتبار  به مناسبت هفته دولت در این شهرستان خبر داد.
امیر قادری در حاشیه افتتاح پروژه‌های گردشگری و کشاورزی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال در هفته دولت در مجموع 41  طرح در مناطق شهری و روستایی افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد که از این تعداد 36 طرح شامل پروژه‌های افتتاحی و پنج طرح نیز کلنگ زنی خواهد شد.
وی افزود: در این هفته 5 پروژه اقتصادی با اعتباری بالغ بر 98 میلیارد تومان و 31 پروژه با اعتباری بالغ بر 525 میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.
قادری تصریح کرد: افتتاح کمربندی «داشامجید»، پروژه آبیاری تحت فشار 584 هکتاری، گازرسانی به شهر خلیفان و روستاهای تابعه و راه روستایی جزو پروژه‌های شاخص این شهرستان هستند.
وی اضافه کرد: وی افزود: از مجموع این طرح‌ها، 33 طرح با 891 میلیارد تومان در روستاها و هشت طرح با 45 میلیارد تومان نیز در مناطق شهری مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
فرماندار مهاباد در پایان با بیان اینکه تعداد پروژه‌های افتتاحی شهرستان در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیر داشته، اظهار کرد:  طرح‌های برق رسانی ، آبیاری تحت‌فشار، گازرسانی، مخابرات، آموزش و پرورش، آبخیزداری، حوزه‌های ورزش و جوانان، گردشگری، آب و فاضلاب و کارآفرینی جزو پروژهایی هستند که در این هفته به بهره‌برداری می‌رسند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد