تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۲۸ مرداد ساعت ۱۲:۴۶ بازدید: 1035      نظرات: 0      کد مطلب: 20104

واکنش هیات امنای شهرک صبح موکریان مهاباد به جوابیه اداره آبفای شهرستان


به گزارش هاژه، هیات امنای شهرک صبح موکریان مهاباد به جوابیه اداره آبفای شهرستان در خصوص دلایل مشکلات آب و فاضلاب این شهرک واکنش نشان داد.
 
متن جوابیه بدین شرح است:
در جواب روابط عمومی محترم اداره آب و فاضلاب شهرستان مهاباد در خصوص انجام شبکه آب و فاضلاب شهرک صبح موکریان به استحضار میرساند:
هیئت امناء، عملیات لوله گذاری  آب و فاضلاب داخل شهرک را انجام داده و به طور کامل آماده‌ی بهره‌برداری است و در حال حاضر تعداد حداقل یکصد خانوار ساکن در شهرک مذکور از آن استفاده می‌کنند. 
لازم به توضیح است که مشکلات مورد بحث شرکت محترم آب و فاضلاب شهرستان مهاباد به شرح ذیل به اطلاع عموم برسد:
۱. این مشکلات در خارج از شهرک صبح موکریان بوده و هیچ ربطی به شهرک ندارد و جزو وظایف شرکت محترم آب و فاضلاب است، چرا که هیچ شهرک و هیئت امنایی تقبل لوله گذاری آب و فاضلاب کوچه و خیابانهای داخل شهر مهاباد را نکرده و نخواهد کرد.
۲. روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اعلام کرده که مقدار ۲۰۰ متر لوله را کمک کرده‌‌اند، در حالی که باید گفته می‌شد هیئت امناء صبح موکریان طبق تصمیماتی که در جلسه فرمانداری انجام شد مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان به اداره‌ی آب و فاضلاب کمک کرده است که البته این هم جزو وظایف ما نبوده و صرفا بخاطر کمک و رفع مشکلات مردم انجام گرفته است.
۳. لازم به ذکر است که در مسیر خیابان کمربندی صبح مکریان تعداد ۷ شهرک مسکونی قرار دارند و همه آنها از این مسیر استفاده می‌کنند؛ پس چرا باید فقط صبح مکریان هزینه‌ی آن را بپردازد!؟ 
۴. عنوان کرده اند که در شهرک صبح موکریان نواقصاتی وجود دارد و شبکه آن به اداره آب و فاضلاب تحویل داده نشده است؛ آیا اگر چنین است پس  چرا در حال حاضر که تعداد بیش از یکصد واحد ساختمان احداث شده و به همه آنها انشعاب واگذار و هزینه آن را دریافت کرده‌اند؟
۵. لازم به یادآوریست اگر انجام لوله گذاری آب و فاضلاب خارج از داخل شهرک‌ها به عهده شرکتهای مربوطه می‌باشد، چرا بقیه شرکتهایی که در این مسیر قرار دارند، هیچ گونه هزینه‌ایی را برای رفع این مشکلات نمی‌پردازند. حال باتوجه به مراتب فوق اداره محترم آب و فاضلاب در این راستا نه تنها جانب عدالت را نگرفته است بلکه شواهد و قرائن نشان می‌دهد که نهایت کم لطفی را نسبت به این موضوع اعمال داشته است.
۶. جای سوال است که آیا ساکنان شهرک صبح موکریان با دیگر ساکنان بقیه مناطق شهرستان مهاباد از جمله پشت تپ و باغ شایگان _ سیدآباد _ خانقاه(خانگی) _ بلوار خبرنگار و ... غیره چه تفاوتی دارند که باید این هزینه‌ هنگفت را بپردازند؟ والسلام
*شهرک صبح موکریان*


برچسب ها: جوابیه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد