تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۲۰:۴۴ بازدید: 1480      نظرات: 0      کد مطلب: 20048

غرق شدن 3 نفر در زرینه رود/ مرد 40 ساله جان باخت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرستان میاندوآب از غرق شدن ۳ نفر در رودخانه زرینه رود و فوت یکی از آن‌ها خبر داد.

سامان محمدی دقایقی پیش در تشریح این حادثه به خبرنگار هاژه گفت: ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه عصر امروز درپی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتشنشانی از غرق شدن چند نفر در رودخانه زرینه رود حوالی روستای قره‌ورن میاندوآب خبردار شدیم و بلافاصله اکیپی از نیروهای این سازمان به محل اعزام شد.

وی افزود: سه نفر با هویت معلوم با شنا در این رودخانه و عدم آشنایی کافی با فنون شنا دچار غرق شدگی شده و دو نفر از آن‌ها توسط افراد حاضر از مرگ حتمی نجات یافته و نفر سومی با هویت  (م . ن) ۴۰ ساله از اهالی روستای جعفرآباد به دلیل ماندن زیاد در آب جان خود را از دست می‌دهد.

وی تصریح کرد: قبلا از طریق رسانه ها به علت برداشت غیر مجاز شن از نواحی مختلف این رودخانه و جریان آب به شهروندان هشدار غرق شدن داده شده بود ولی متاسفانه برخی از شهروندان توجهی به هشدارهای سازمان آتشنشانی ندارد و موجب وقوع حوادث ناگواری می‌شوند.
 
به گزارش هاژه، این سیزدهمین غرق شدگی منجر به فوت است که از ابتدای سال جاری تاکنون در رودخانه زرینه‌رود میاندوآب اتفاق می‌افتد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد