تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ بهمن ساعت ۱۲:۱۹ بازدید: 245      نظرات: 0      کد مطلب: 2994
پس از 100 ساعت تلاش مستمر راهداران

راه 886 روستای استان کرمانشاه بازگشایی شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از بازگشایی تمامی راه‌های روستایی مسدود شده استان خبر داد.

بهمن خسروانی  با اشاره به ورود سامانه بارشی اخیر از اواخر روز پنجشنبه هفته گذشته به جو استان، گفت: خوشبختانه این سامانه بارش‌های خوبی برای استان به همراه داشت و تقریبا چهار شبانه روز شاهد بارش‌های این سامانه در استان بودیم.

وی تصریح کرد: همزمان با شروع بارش‌ها، نیروهای راهداری نیز فعالیت خود را در سطح راه‌های استان آغاز کردند و بیش از 100 ساعت بصورت مستمر عملیات برف روبی را در سطح راه‌های استان انجام دادند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، افزود: با تلاش مجدانه نیروهای راهداری خوشبختانه راه مسدود شده در مسیرهای اصلی و فرعی نداشتیم و همواره حضور مستمر راهداران مانع انسداد این مسیرها شد.

وی از مسدود شدن راه 886 روستای در پی فعالیت این سامانه در استان خبر داد و اظهار کرد: روز جمعه و به دنبال بارش‌ها راه 886 روستا مسدود شد که با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی این راه ها صورت گرفت، اما در ادامه فعالیت این سامانه، مجددا راه 260 روستا بسته شد که ظرف 24 ساعت گذشته راه این تعداد روستا نیز دوباره بازگشایی شد.

خسروانی با قدردانی از زحمات شبانه روزی نیروهای راهداری در محورهای استان، گفت: 580 نیروی راهدار بی وقفه بیش از 100 ساعت عملیات راهداری را در سطح راه‌های استان انجام دادند تا راه بسته‌ای در استان باقی نماند.

 منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد