تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد ساعت ۱۷:۵۶ بازدید: 766      نظرات: 0      کد مطلب: 19965
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی:

۱۴ نفر از سرشاخه‌های سایت هرمی غیرمجاز در خوی دستگیر شدند


به گزارش هاژه، رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: ۱۴ نفر از سرشاخه‌های ۲ سایت هرمی غیرمجاز به نام‌های قوچپین و تیمون در شهرستان خوی شناسایی و دستگیر شدند.
 
ناصر عتباتی در این زمینه افزود: در پی اطلاع از فعالیت‌های غیرمجاز ۲ سایت هرمی قوچپین و تیمون در شهرستان خوی و هدایت گسترده وجوه نقد به این کانال‌ها، موضوع تحت رصد اطلاعاتی دادسرای خوی با همکاری نهادهای امنیتی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با انجام تحقیقات و شناسایی سرشاخه‌های این سایت‌ها، ۱۴ نفر از آنها که تا حدود ۴۰۰ نفر زیرمجموعه داشتند و مبالغی را هم به حساب سرشاخه‌ها واریز کرده بودند، دستگیر و تحقیقات مقدماتی در خصوص این افراد آغاز شد.
 
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی اظهار کرد: پس از ارجاع پرونده به بازپرس دادسرای خوی ۱۴ متهم پرونده به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق جذب اعضای متعدد جدید برای کسب سود ۲ گروه غیرمجاز تیمون و قوچپین پس از اقرار به عضویت و کسب سودهای کلان با صدور قرار بازداشت به زندان خوی معرفی و سپس جهت انجام تحقیقات مقدماتی و تکمیل پرونده در اختیار نهادهای مسئول قرار گرفتند.
 
عتباتی با بیان اینکه تأمین حقوق مالباختگان توسط دادسرای عمومی و انقلاب خوی به عنوان اولویت اصلی پرونده در حال انجام است، از مردم استان خواست فریب چنین شرکت‌های هرمی غیرمجاز را نخورند و به راحتی اموال خود را در اختیار چنین افرادی قرار ندهند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد