تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۴ مرداد ساعت ۱۳:۱۵ بازدید: 538      نظرات: 0      کد مطلب: 19837

نمایش فیلم های کوتاه انجمن سینمای جوانان درسالن آمفی تئاتر مهاباد


به گزارش هاژه، رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد،گفت:نمایش فیلم های کوتاه منتخب جشنواره های بین الملل و ملی از مرداد ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری به نمایش در می آید.
رحیم بایزیدی با اعلام این خبر اظهار کرد: پاتوق  فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان مهاباد که روزهای چهارشنبه در انجمن سینمای جوانان اکران می شد از مرداد ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری به نمایش در می آید .
وی با اشاره به اینکه نمایش فیلم های کوتاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد اجرا خواهد شد،افزود: از تاریخ 5مرداد ماه هر هفته روزهای چهارشنبه ساعت 16:15دقیقه الی 18/15 فیلم های منتخب کوتاه جشنواره ملی و بین الملل برای علاقمندان در سالن مجتمع فرهنگی و هنری به نمایش در خواهد آمد.
"بایزیدی" تصریح کرد: پاتوق فیلم قبلا" دراتاق آموزشی انجمن و با حضور فیلمسازان و علاقمندان به فیلم برگزار می شد ولی از مرداد ماه این نمایش ها به صورت مستمر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن آمفی تئاتر ارشاد برگزار می شود.
وی با بیان اینکه تمام علاقمندان به فیلم و سینما و افراد عادی و خانواده ها می توانند در این پاتوق ها به صورت رایگان شرکت کنند،یاد آور شد: جلسات نقد و بررسی فیلم های کوتاه همچنان بعد از نمایش با حضور فیلمسازان در انجمن برگزار می شود.
از زمان شروع اکران فیلم های کوتاه ایران و جهان درانجمن سینمای جوانان مهاباد از سال 1396 در این شهرستان 106 اکران به صورت حضوری و مجازی و بیش از 500فیلم کوتاه داستانی،مستند،انیمیشن به نمایش در آمده است.
پاتوق فیلم کوتاه مهاباد 
نمایش فیلم های برگزیده سینمای کوتاه 
به همراه جلسه نقد و بررسی آثار 
این هفته چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۵
- پرتاب ناگهانی یک فیل ؛ نازنین چیت ساز 
- شعبده؛ سیاوش فرهادی
-سی تومن نقد؛ محمد رضا عبدالملکی
-پیوسته؛ فرزاد قبادی
 هر هفته چهارشنبه ها؛ ساعت 16:15 
 مهاباد/خیابان امام خمینی / مجتمع فرهنگی و هنری /طبقه اول / انجمن سینمای جوانان استان، محل نمایش سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد 
☎️ 04442223765


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد