تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۸ بهمن ساعت ۱۴:۲۸ بازدید: 511      نظرات: 2      کد مطلب: 2968

باند جعل اسکناس‌ در ارومیه منهدم شد

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: باند جعل اسکناس‌ در ارومیه منهدم شد.


به گزارش هاژه به نقل از فارس سردار ناصر اصلانی امروزاز شناسایی باند جاعلان اسکناس در ارومیه خبر داد و اظهار داشت: باند جعل اسکناس در ارومیه منهدم شد

وی در خصوص انهدام باند جاعلان و توزیع کنندگان اسکناس‌های جعلی، تصریح کرد: با تلاش کاراگاهان زبده و تلاشگر پلیس آگاهی استان توزیع کنندگان اسکناس و چک پول‌های جعلی در شهرستان ارومیه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه این جاعلان به صورت تیمی فعالیت داشتند، یادآور شد: با تلاش‌های انجام گرفته تمام اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

این مسؤول با اشاره به تعداد چک‌ پول‌های کشف شده در این خصوص، اذعان داشت: تعداد 700 میلیون ریال چک پول جعلی 50 هزار تومانی و 100 هزار تومانی و مقادیری دلار و دینار نیز از این افراد کشف شد.

اصلانی با اشاره به میزان دلار و دینار جعلی کشف شده، ادامه داد: 900 دلار آمریکایی و 50 هزار دینار عراقی نیز توسط این جاعلان جعل شده بود که تمام آنها شناسایی و کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه در این خصوص متهمان دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی راهی مراجع قضایی ارومیه شدند، ادامه داد: با افرادی که با جعل اسکناس اقدام به ضربه به اقتصاد کشور می‌کنند به صورت جدی برخورد می‌شود.

این مسؤول خواستار همکاری هر چه بیش‌تر مردم در این خصوص شد و گفت: مردم نیز در صورت مشاهده اسکناس جعلی لازم است موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۱/۱۴
هیچ جرمی ندارد چون یارو ازمجبوری این کارو کرده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسین ۱۳۹۵/۱۱/۸
فقط اعدام

نظر خود را براي ما ارسال كنيد