تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۸ بهمن ساعت ۱۲:۳۲ بازدید: 1513      نظرات: 6      کد مطلب: 2966

نماینده مردم مهاباد از پایگاه خبری تحلیلی هاژه دیدار کرد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز پنج شنبه 7 بهمن ماه نماینده مردم شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی از دفتر پایگاه خبری تحلیلی هاژه دیدار و از نزدیک با خبرنگاران این رسانه گفتگو کرد.

 

مهندس محمودزاده با اشاره به نقش حیاتی وجود رسانه ها در جامعه بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به این قشر و تکریم جایگاه و نقش خبرنگاران تاکید نمود.
نماینده مردم مهاباد اظهار کرد: رسانه به عنوان بعد چهارم دموکراسی در افزایش و بهبود شعور فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه نقش اساسی ایفا می کند و با انعکاس درست و واقعی رویدادها و اتفاقات به دور از موضع گیری و جانبداری ها موجبات شفافیت هر چه بیشتر اذهان عمومی  را فراهم می آورد. 
مهندس محمودزاده افزود: یکی از مهم ترین رسالت های خبرگزاری و پایگاه های خبری بی طرفی در نشر اخبار و وقایع بدون غرض ورزی است.

وی همچنین ضمن اشاره به نقش حساس رسانه ها گفت: هاژه به عنوان یکی از موفق ترین رسانه های موکریان و کوردستان، مورد اعتماد مردم و مسئولین است و توانسته بدون جانبداری از جریان یا گروه خاصی استقلال خود را حفظ و در راستای اعتلای هرچه بیشتر جامعه گام بردارد.

وی خاطرنشان کرد: بیان مشکلات و دغدغه های مردم و رساندن آن به گوش مسئولین و ایجاد پل ارتباطی بین آنان یکی دیگر از اولویت های مهم رسانه است که خوشبخانه هاژه این پل ارتباطی را نیز به نحو احسن ایجاد کرده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

سامرند قادرى ۱۳۹۵/۱۱/۹
سپاس هـاژه
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

هاوره ۱۳۹۵/۱۱/۹
بژي مهندسي خومان
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسین ۱۳۹۵/۱۱/۸
بژی هاژه
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیامند ۱۳۹۵/۱۱/۸
واقعا فردی فعال هست
انشالا بتواند موفقتر هم باشد برای سربلندی دیارمان
14
2
پاسخ به این اظهارنظر

رامین ۱۳۹۵/۱۱/۸
بژی نماینده و بژی هاژه
10
2
پاسخ به این اظهارنظر

ســــوارە رحیمی اصل ۱۳۹۵/۱۱/۸
خسته نباشید به هاژه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد