تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۶ بهمن ساعت ۲۱:۴۴ بازدید: 2786      نظرات: 2      کد مطلب: 2955

دو درخواست امام جمعه مهاباد از نماینده در مجلس شورای اسلامی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 6 دیماه، امام جمعه شهرستان مهاباد، در جریان جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد، خواستار رسیدگی نماینده مردم مهاباد در مجلس برای تامین و تجهیز سازمان آتش نشانی و جذب اعتبارات برای شهرداری مهاباد شد.
ماموستا سهرابی، ضمن عرض تسلیت به خانواده های فاجعه آتش سوزی پلاسکو، از نماینده مردم مهاباد در مجلس خواست نسبت به تجهیز سازمان اتش نشانی شهرستان اقدام کند.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه شهرستان مهاباد هر ساله میزبان تعداد زیادی گردشگر است و همچنین به دلیل عدم توانایی های شهرداری مهاباد برای تامین اعتبار تجهیز سازمان آتش نشانی، از نماینده مردم مهاباد در مجلس خواهانیم تا نسبت به تامین اعتبار و تجهیز سازمان آتش نشانی اقدام کند.
ماموستا سهرابی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت رکود درآمدی شهرداری ها  از جلال محمود زاده خواست تا در جذب تسهیلات برای شهرداری برای اجرای پروژه های عمرانی اقدام کند.
وی در پایان با اشاره به حدیث نبوی در خصوص خدمت به خلق  و عبادت افزود: متاسفانه در برخی موارد شاهد گزارش و شکایتهایی از نحوه برخورد برخی کارمندان با ارباب رجوع هستیم، لذا خواستار نظارت بیشتر مسئولان اجرایی و نظارتی بر ادارت هستیم.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۱/۷
سلام.بژی ماموستاملاقادرسهرابی
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند مهاباد ۱۳۹۵/۱۱/۷
لطفا امام جمعه محترم خودشان هم همت بفرمایند در مور د جذب اعتبار برای بیمارستان جدید ویا ایجاد امکانات اولیه برای بیمارستان کهنه وقدیمی قدمی بردارند.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد