تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۶ بهمن ساعت ۱۷:۵۱ بازدید: 265      نظرات: 0      کد مطلب: 2951

عامل برداشت غير مجاز از حساب شهروند هرسینی دستگير شد

فرمانده انتظامی شهرستان هرسين از دستگيری عامل برداشت غير مجاز از حساب يکی از شهروندان خبر داد.


 به گزارش هاژه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ "همتعلي شکری گفت: در پی مراجعه يکی از شهروندان هرسينی مبنی بر اينکه چند روز قبل حين مسافرت به تهران در بين راه به يکی از مسافران جهت خريداری شارژ تلفن همراه، کارت بانکی خود را تحويل داده اما وی با سوءاستفاده از اعتمادم اقدام به برداشت غير مجاز از حسابم کرده است، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقيقات اوليه پليس مشخص شد که مبلغ 17 ميليون ريال به صورت غير مجاز از حساب شاکی توسط فردي ناشناس برداشت شده است.
اين مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: با اخذ گردش حساب شاکی از بانک مشخص شد که وجه برداشت شده از شاکی به حساب خانمی به هويت معلوم اهل و ساکن شهرستان هرسين واريز شده است، لذا شناسايی و دستگيری متهم در دستور کار ماموران پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ شکری خاطر نشان کرد: طی هماهنگی با مقام قضائی متهم دستگير شد و تحت بازجويی قرار گرفت که وی در ابتدا منکر هرگونه برداشت غيرمجاز شد اما با کامل شدن روند تحقيقات و مشاهده ادله و مستندات موجود، به بزه انتسابی اعتراف و اذعان کرد که با سوء استفاده از اعتماد مالباخته اقدام به برداشت غير مجاز از حساب وی کرده است.
سرهنگ شکری در پايان گفت:متهم پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد