تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۶ بهمن ساعت ۱۲:۴۲ بازدید: 2611      نظرات: 6      کد مطلب: 2948
در گفتگو با هاژه

زمان پرداخت کلیه حقوق معوقه و عیدی کارکنان و کارگران شهرداری مهاباد اعلام شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 6 دیماه شهردار مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه از تسویه و پرداخت حقوق معوقه کارکنان و کارگران فضای سبز شهرداری مهاباد تا ماه آذر در چند روز آینده خبر داد.
 
کردستانی افزود: کلیه حقوق کارکنان و کارگران شهرداری مهاباد تا پایان آذرماه به حساب آنها واریز خواهد شد و حقوق دیماه در مرحله دوم تا ۲۰ روز آینده پرداخت خواهد شد.
وی همچنین از پرداخت حقوق اسفند ماه و عیدی کارکنان و کارگران پیش از موعد خبر داد و گفت سعی می شود کلیه پاداش وعیدی و‌ حقوق اسفند قبل از موعد مقرر پرداخت شود و تلاش بر این است که قبل از پایان سال ۹۵ کلیه کارکنان و کارگران حقوق خود را دریافت کرده باشند. 
وی در پایان صبر و تحمل کارگران و کارکنان را ستود و از آنها تشکر و قدردانی کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سه‌لاح و ڕه‌ئووف ۱۳۹۵/۱۱/۷
سڵاو
تکایه چاوێک له ئارشیوه‌کتان که‌ن بزانن ده ئه‌و چه‌ند مانگه‌ی دوایی دا چه‌ند جار ئاغای شاره‌دار و ره‌ئیسی شۆڕای شار کوتوویانه پوڵی ده‌ده‌ین و وه‌ڕاست نه‌گه‌ڕاوه، به‌ڵام دیسانیش هیوادارم ئه‌وجار ڕاست بێ، ئیوه‌ش به‌ڕێزانی هاژه تکایه چه‌ند ڕۆژی دی به‌دوا ڕاستی و دروستی وه‌ڵامه‌کتان که‌ون و ئه‌گه‌ر سه‌ری نه‌گرت تکایه لێیان بپرسن بزانن بۆ دیسان سه‌ری نه‌گرتۆ هه‌تا دیسان درۆیه‌کی دیکه‌تان پێ بڵێن.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبدالله حاجئ بنگين ۱۳۹۵/۱۱/۶
بإسلام از شهردار عزيز و گرانقدر كه براي رفع مشكل حقوق معوقه زحمت كشيده اند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۱/۶
ایشالله که وا ده بی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۱/۶
سلام پس حق پیمانکاران چی میشه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

گمنان ۱۳۹۵/۱۱/۶
جهان سوم جائیست که پرداخت معوقه حقوق پرسنل خبر فوری است
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

گمنام ۱۳۹۵/۱۱/۶
ساعتی اندیشه بهتر یکسال عبادت است چه لزومی دارد حقوق معوقه پرسنل رسانه ای شود حقوق معوقه بایستی پرداخت شود چون حق و حقوق است بهرحال دستت درد نکند ولی سوال ما از آقای شهردار این است که چرا حقوق و مزایای پرداختی به شورای اسلامی شهر را اعلام نمی کند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد